Efsanevi Borsacı, Kripto Para Tavsiyelerini Paylaştı!

Efsanevi Borsacı, Kripto Para Tavsiyelerini Paylaştı!

Tanınan finans uzmanı Jim Cramer, yatırım konusunda kripto para birimlerini ele aldı ve tavsiyelerini paylaştı. Efsanevi borsacı, yeni yatırımcıların hangi projeleri seçebileceği hakkında bazı tavsiyeler veriyor.

Jim Cramer, kripto para portföyüne ayrılacak miktarı tartışıyor

Cramer, yatırımcıların sermayelerinin ne kadarını kripto paralara ayırması gerektiği konusunda şunları söyledi:

Günün sonunda, Bitcoin veya Ethereum’u enflasyona karşı korunmak için kullanabileceğinizi defalarca söyledim. Altın yerine tasarruflarınızın %5’ini kripto paralara ayırın.

Büyük aptal teorisi

Yukarıdaki açıklamalarının yanında, aptal teorisine değindi. “Daha büyük aptal” teorisi, esasen, birisinin bir gün onlar için daha yüksek bir bedel ödemeye razı olacağı varsayımına dayalı olarak spekülatif yatırımlar yapmanın uygun olduğu fikrine atıfta bulunur, ancak bu yalnızca “daha büyük aptallar” bitene kadar işe yarar. Cramer’ın kripto yatırımcısı olduğu biliniyor, ancak bunların sağlam yatırımlar olduğuna inanmadığını veya kendi tavsiyelerini takip edip yükselen fiyatlara karşı korunmak için satın aldığını söylüyor:

Enflasyon sigortası olarak Bitcoin veya Ethereum satın almadım. Dürüst olmak gerekirse, kumar oynuyordum. Yine de ben sadece kalabalığın psikolojisi üzerine kumar oynuyordum ve yüksekten alıp yüksekten satmak isteyen çok sayıda aşırı hevesli insan olması dışında, bu şeylerin neden yükseldiği hakkında hiçbir fikrim yok.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.