Efsanevi Borsacı, Bitcoin İçin Korkutan Bir Seviye Duyurdu!

Efsanevi Borsacı, Bitcoin İçin Korkutan Bir Seviye Duyurdu!

Efsanevi borsası Jim Cramer, Bitcoin ve geleneksel piyasalar hakkında tahminlerini güncellemek için Squawk Box şovunda konuştu.

Jim Cramer, Bitcoin fiyatının 12.000 dolara düşmesini bekliyor

Jim Cramer, Bitcoin’in ters değişimi ve yükselmeye başlamasıyla ilgili şüphesini paylaştı. Galaxy Digital’den Mike Novogratz ve MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor’un bu hafta başlarında CNBC’de yer almasının “bir stand gösterisi” olduğunu belirtti.

Jim Cramer, Bitcoin’deki iki büyük yatırımcının “artık düşmesine izin veremezler” diye yorumladığını söylüyor. Bu yüzden, Bitcoin patlamadan önce düşüşün bir norm olduğunu söyleyen insanların rolünü üstlendiler. Son olarak Cramer, Bitcoin’in “bütün bu fiyasko başlamadan önceki” seviye olan 12.000 dolara düşeceğine inandığını paylaştı.

“Mad Money” sunucusu bir kez daha Bitcoin’in “gerçekten bir şey olmadığını” belirtti. Aynı zamanda, Joe Kernen’in yeni ortaya çıkan Blockchain teknolojisinin bir temsili olduğunu söylediğinde alay etti. Cramer, daha önceki röportajlarında Bitcoin ve Ethereum’un “en meşru” kripto para birimleri olduğuna inandığını ve insanların risksiz varlıklar olarak görmedikleri sürece bunlara yatırım yapmasına izin verilmesi gerektiğini söyledi.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.