Efsanevi Borsacı Altcoin Tahminleri Yaptı: Bu 2’sinden Alın!

Efsanevi Borsacı Altcoin Tahminleri Yaptı: Bu 2’sinden Alın!

CNBC’den Jim Cramer, “İçinde Yapılan Tüm Servetler” nedeniyle kendi kripto parasına sahip olduğunu söylüyor. Efsanevi borsacı, bir altcoin projesini tavsiye ediyor.

Jim Cramer, lider altcoin projesinde sevdiği bazı özellikler olduğunu söylüyor

Kripto endüstrisi yıllardır büyüyor. Hatta daha önce onlara karşı olan finansal kurumların ve hükümetlerin şimdi içine girdiği bir noktaya ulaşıyor. Ayrıca piyasa, daha fazla kullanıcı çekmeye devam ediyor ve içine para akıyor. Jim Cramer, bir NFT satın alması gerektiğinde kendini lider altcoin Ethereum ile uğraşırken buldu. Cramer, şunları söylüyor:

Dolar almama izin vermediler. Bu yüzden Ethereum satın almak zorunda kaldım. Bu yüzden araştırdım. Ethereum’un sevdiğim bazı özellikleri var.

Jim Cramer, CNBC ile çalışan bir yazar ve televizyoncu. CNBC’de Jim, ‘Mad Money’ adlı bir bölüme ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda Squawk on the Street’te sunucu. Medyaya girmeden önce Jim, Cramer Berkowitz’de bir riskten korunma fonu yöneticisiydi. Firmanın kurucularından biri ve aynı zamanda kıdemli bir ortaktı.

“İnsanlar yalnızca kaybetmeyi göze alabilecekleri kadar yatırım yapmalı!”

Jim Cramer, Bitcoin ve Ethereum gibi kriptoların spekülatif varlıklar olarak harika olduğunu söylüyor. Efsanevi borsacı, bu nedenle insanların bunu hatırlaması gerektiğini belirtiyor. Buna ilişkin olarak Cramer, şu ifadeleri kullanıyor:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.