Efsanevi Analistten Taze Bitcoin, LINK ve Ethereum Tahminleri!

Efsanevi Analistten Taze Bitcoin, LINK ve Ethereum Tahminleri!

Kripto para piyasası, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yeni yorumları ardından kısa süreliğine yükselişe geçti. 40 bin dolar psikolojik direncine ulaşan Bitcoin eşliğinde, altcoin piyasası bu eğilime hafif bir yükselişle eşlik etti. Mevcut seviyelerde, gün içindeki kazanımların büyük bir bölümü iade edilirken, bazı analistler 35 bin dolar kırılmasıyla 30 bin dolar desteğinin test edileceğini düşünüyor. Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe ise Bitcoin (BTC) için mevcut fiyat seviyeleri analiz ederken Ethereum ve LINK için bakışını güncelliyor…

Bitcoin, LINK ve Ethereum analizleri

Yeni bir tweet dizisinde, kripto analisti Michaël van de Poppe, 575.000 takipçisine, Chainlink (LINK) gibi altcoin projelerinin dolar karşısında kritik destek seviyelerini koruduğunu söyledi. Poppe, aşağıdaki teknik grafiği yorumluyor:

Söylemeliyim ki, bazı dolar altcoin çiftleri bu aşamada, bu sıçramadan sonra o kadar da kötü değil. Örneğin LINK; hala (daha yüksek zaman diliminde) desteğini koruyor.

“ETH enflasyondan etkilenebilir”

Van de Poppe, önde gelen altcoin Ethereum’a (ETH) bakarak, en büyük akıllı sözleşme platformunun yeni zirvelere çıkmadan önce aylarca yatay hareket edeceğini tahmin ediyor. Van de Poppe’ye göre, Ethereum’un fiyat hareketleri enflasyondan etkilenebilir. Analist şunlarla devam ediyor:

Bunu hala Ethereum’da görüyorum. Yine de enflasyon rakamlarına verilen tepkiyle çok etkileniyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.