Efsanevi Analist: Bitcoin İçin Bu Seviyeler Geliyor!

Bitcoin sıçraması bir tuzak mı? Popüler bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) ani yükselişinin sürdürülebilir olup olmadığını belirlemek için çizelgeleri inceliyor. Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe’nin analistlerinin ayrıntıları Kriptoks.com’da.

Bitcoin (BTC)’deki yükseliş sürdürülebilir mi?

Michaël van de Poppe, BTC’nin 40.000 dolar seviyesini yeniden test etmesinin muhtemelen piyasada oynaklığa yol açacağını söyledi. Konu hakkında analist şunları söyledi:

İnsanlar kendilerini dışlanmış hissettikçe FOMO [kaçırma korkusu] piyasalarda artıyor… Bitcoin, 36.000 dolardan hafif bir sıçramadan sonra ağır bir şekilde kırılıyor. 37.000 dolardan başka bir test daha yapıldı ve ardından yükselmeye başladık… Hacim önemli ölçüde arttığı için likidite etmeler görüyoruz.

Analist daha sonra BTC’nin nereye gidebileceğini anlamak için Bitcoin grafiğine bakıyor ve “Soru, asıl kazanın meydana gelmesinden bu yana hacim beklediğimiz gibi en yüksek olduğu için sahte mi yoksa sürdürülebilir bir hamle mi yaptığımız oluyor” ifadelerini kullanıyor. Poppe, Bitcoin’in tüm bölgede 40.700 dolar ile 41.500 dolar arasında üst dirençle karşılaşacağını söylüyor. Poppe “Bu, bu seviyeyi ilk kez test ettiğimiz için direnci test etmesi muhtemel önceki destek aralığı. Bunu aşarsak, 44.200 dolarlık bir test göreceğimizi, 46.000 dolara doğru ilerleyeceğimizi varsayıyorum” diyor. Poppe, birçok insanın 40.700 dolar civarında satış yapmasını bekliyor ve bu da BTC üzerinde 38.400 dolara baskı yapacak. Poppe, “Bugün veya önümüzdeki 24 saat içinde bunu yapacaksak, bu bir sahtekarlıktır… ve o zaman muhtemelen işimiz biter ve daha düşük seviyeleri test edeceğiz” görüşünde.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.