Efsane Robot, Bu Hafta İçin Seçtiği Altcoin’leri Duyurdu!

Efsane Robot, Bu Hafta İçin Seçtiği Altcoin’leri Duyurdu!

Yatırımcıların güvendiği bir algoritmaya sahip robot onlar için kripto para seçimi yapıyor. Bu robotun Bitcoin ve altcoin piyasalarından daha iyi performans gösterdiği iddia ediliyor. İşte bu algoritma, bu hafta için yeni altcoin seçimlerini açıkladı.

Real Vision Bot’un seçiminde ilk sıra piyasa ile aynı: BTC ve ETH

Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) sert rüzgarların ortasında ayakta kalmaya çalışıyor. Yatırımcılar ise kripto kışında iyi performans göstermesini bekledikleri altcoin projelerine bakıyor. Bu arada kripto para seçimleriyle ünlenen bir robot, en son portföy tahsislerini paylaşıyor.

Real Vision Bot, her hafta “kovan zihni” konsensüsü ile tutarlı algoritmik portföy değerlendirmeleri yapıyor. Bu kapsamda bir portföy oluşturmak için anketler yürütüyor. Robot’un en yeni verileri, yatırımcıların risk iştahının arttığını ortaya koyuyor. Çoğu piyasa katılımcısı portföylerini 17 altcoin ile aşırıya kaçacak şekilde oy verdi. Diğer kriptolara ek olarak katılımcılar, Bitcoin’i %69 ve Ethereum’u %62 oranında destekliyor.

Efsane robot’un seçtiği diğer altcoin projeleri

Üçüncü sırada, %58 ağırlıkla 1. katman Blockchain protokolü Solana (SOL) yer alıyor. Onun ardından %33 ile popüler kripto para borsası Binance’in yerel tokeni BNB geliyor. Katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ise %31 ile BNB’yi takip ediyor. RealVision

Katılımcıların “overweight” oyu verdiği diğer öne çıkan dijital varlıklar arasında %25 ile Avalanche (AVAX) var. Ayrıca, %20 ile merkezi olmayan Blockchain Cardano (ADA) da listede yerini alıyor. Bunlara ek olarak %20 ile cross-chain likidite protokolü THORChain (RUNE) ve uygulama- Hedera Hashgraph (HBAR) protokolü ve %18 alan sanal dünya Decentraland (MANA) ardından geliyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.