Efsane İsim Son Çöküşü de Bildi: Bitcoin Bu Diplere Gidiyor!

Efsane İsim Son Çöküşü de Bildi: Bitcoin Bu Diplere Gidiyor!

Bitcoin ve altcoin piyasasına yönelik isabetli tahminleriyle tanınan efsanevi trader Peter Brandt, yeni tahminlerini aktardı. Brandt, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin için sıradakileri açıkladı. Ancak Brandt’in yorumları pek çok kişiyi mutsuz edebilir. İşte detaylar…

Peter Brandt’ten olumsuz Bitcoin analizi

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere kripto para varlıklarına yönelik tahminleriyle öne çıkan, ancak bunun öncesinde de geleneksel piyasada ciddi bir deneyime sahip olmasıyla tanınan Peter Brandt, BTC için yeni tahminlerini aktardı. Brandt, BTC’nin mevcut fiyatının neredeyse yarısını kaybedebileceğini düşünüyor. Brandt, bugün erken saatlerde yaptığı paylaşımda, BTC’nin 32.206 dolara yükseldiği 31 Mayıs’ın en yüksek seviyesinin üzerinde kapanmadığı sürece; yakın gelecekte 12.700 dolara kadar düşebileceğine dair bir tahminde bulundu.  Trader, paylaştığı bir tweet’te aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bitcoin (BTC) 31 Mayıs’taki yüksek seviyenin üzerinde kapanış gerçekleştirmezse, grafik ünlü “Drano” grafik modeline benzemeye başlayabilir.

Brandt’ın doğru kripto para tahminleri yaptığı biliniyor. Tecrübeli vadeli işlem traderı kısa süre önce piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un (ETH) 1.265 doların altına düşebileceğini tahmin etti. İlginç bir şekilde, ikinci en iyi kripto varlığının Brandt tarafından tahmin edilen seviyelerin etrafında dolaşmaya başlaması bir hafta kadar sürmedi. ETH fiyatı, Ethereum “Zorluk Bombası” gecikmelerinin haberlerinin ardından acı çekiyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.