Efsane İsim: 3. Dünya Savaşı Çıkmadan Altın ve Bu 3 Coin’den Alın!

Efsane İsim: 3. Dünya Savaşı Çıkmadan Altın ve Bu 3 Coin’den Alın!

Felaket kahini Robert Kiyosaki, yeni öngörüleriyle yine gündemde. ‘Zengin baba, fakir baba’ serisinin yazarı ünlü isim, 3. Dünya savaşından bahsediyor, ABD dolarının çökeceğini iddia ediyor ve takipçilerine paralarını park edebilecekleri güvenli liman altın ve gümüş ile birlikte 3 kripto para öneriyor.

Kıyametten önce alınacaklar listesi: Altın, gümüş, BTC, ETH ve SOL

Kriptoks.com haberlerinde de tahminlerine ve paylaşımlarına yer verdiğimiz Robert Kiyosaki, Will Smith’in Oscar törenindeki tokadına atıf yaparak, ABD Başkanı Joe Biden’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i tokatladığını söylüyor ve 3. Dünya savaşı çıkmadan alınacaklar listesini açıklıyor: Altın, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL).

Will Smith, Oscar’da Chris Rock’ı tokatladı. Biden dünya sahnesinde Putin’i tokatladı. Dünyanın başı zehirli erkeklikle dertte. Ulusal borç çatıyı deldi geçti. Biden sebep olduğu enflasyondan Putin’i suçluyor. Dolar çökmek üzere. 3. Dünya savaşı çıkmadan önce daha fazla altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum ve Solana satın alın.

Felaket kahini Robert Kiyosaki, bir sonraki tweet’inde “Mr Wonderful” lakaplı Kevin O’Leary’nin iddiasına değiniyor ve ABD Başkanı’na yüklenerek, sürecin savaşla sonuçlanabileceğini söylüyor:

"Mr. Harika Kevin O’Leary, Putin’in bir av kazasıyla karşılaşacağını iddia ediyor. Biden da aynı şeyi söylüyor. Kevin O’Leary neden bahsettiğini biliyor ama Biden bir stand-up komedyeni. Putin “kaybolursa” korkarım sıradaki savaş olabilir. Akıl sağlığı için dua edin. Dikkatli olun."

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.