Efsane Bitcoin Analisti: Büyük Fiyat Düşüşü Geliyor

Bir kripto para birimi analisti olan Crypto Capo, Bitcoin (BTC) fiyatının 30.000 doların altına gerilemesini bekliyor. Ayrıca yatırımcıları uyararak mevcut durumda boğa tuzağı yaşadığımıza dikkat çekiyor. İşte detaylar…

Crypto Capo’dan Bitcoin yorumu: Boğa tuzağı!

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere kripto para projelerine yönelik bazı tahminleri doğru çıkan Crypto Capo, Twitter’da kendisini takip edenlere kısa vadede altcoin’ler ve BTC için büyük fiyat düşüşleri beklemeye devam ettiğini söylüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Hala aynı şeyi bekliyorum: Altcoin’lerde yüzde 40 ve yüzde 60, Bitcoin (BTC)’de yüzde 25 ve yüzde 30 arasında düşüş. Düşüşten sonra, 1-3 ay boyunca iyileşme görülecek.

Capo’ya göre, S&P 500 (SPX) en son yeni zirvelere çıktığında, en büyük kripto para birimi daha düşük dip seviyeler görüyordu. Ardından, bir SPX tersine dönmesinin ardından kripto para birimi için daha fazla düşüş momentumu gördük. Capo, SPX’in şu anda kilit bir direnç seviyesinde olduğunu ve bunun bir kez daha tersine dönmesine neden olabileceğini belirtiyor. Analist, “BTC daha düşük zirveler yaparken SPX yeni bir zirve yaptığında SPX’de trendin tersine döndüğünü ve BTC’de yine düşüş eğiliminin devam ettiğini gördüğümüzü” söylüyor. Şimdi ise SPX’nin direnişte olduğuna dikkat çekiyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.