Efsane Analistler: Bitcoin Hafta İçinde Bu Seviyeleri Görebilir!

Efsane Analistler: Bitcoin Hafta İçinde Bu Seviyeleri Görebilir!

Kripto analisti Yashu Gola’ya göre, Bitcoin (BTC) fiyatı 34.000-45.000 dolar aralığında kaldığı için rahatlama rallisi umutları artıyor. Rekt Capital takma bir piyasa analisti tarafından paylaşılan teknik bir kuruluma göre, Bitcoin, Mart ayında 43.000 dolar seviyesini test etmeye hazır görünüyor. Kripto piyasasında efsane analistlerin tahminlerini ve analizlerini Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

BTC, sağlam 2022 desteğinden geri döndü

Bitcoin’in 7 Mart’ta 37.000 dolara düşmesi, mütevazı bir satın alma hissi ile karşılandı ve 8 Mart’ta 39.000 doların üzerinde bir fiyat toparlanmasına yol açtı. Yashu Gola, ilginç bir şekilde, yukarı yönlü geri çekilme hareketinin, 2022’de traderlar için bir birikim bölgesi görevi gören aynı yukarı eğimli trend çizgisinden kaynaklandığını söylüyor.

Rekt Capital, son görünümünde trend çizgisinin başarılı bir şekilde yeniden test edildiğini tespit etti. Analist, aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi yeşil kesikli diyagonal direncin üzerine çıkması koşuluyla, hareketin Bitcoin’in bir sonraki 43.100 doların üzerine çıkmasına neden olabileceğini belirtiyor.

8 Mart’ta Rekt Capital, “Burada başarılı bir yeniden test ve BTC geçen haftaki hareketi gerçekten tekrarlayabilir” diyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.