Efsane Analist: Bu Altcoin’ler Fırlayacak! Onu Short’layacağım

Efsane Analist: Bu Altcoin’ler Fırlayacak! Onu Short’layacağım

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, popüler altcoin projelerinden biri olan Chainlink’ten bahsetti. Ayrıca DOT ve ETH’ye de dikkat çekti ve beklediği seviyeleri aktardı. İşte detaylar…

Chainlink için bu seviyeler önemli

 Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir Blockchain oracle’ının yükseliş eğilimine hazır olduğunu söylüyor. Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere 2017 yılında kurulan Chainlink, evrensel olarak bağlantılı akıllı sözleşmelere olanak tanıyan bir Blockchain soyutlama katmanıdır. Merkezi olmayan bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, blok zincirlerin harici veri beslemeleri, olaylar ve ödeme yöntemleri ile güvenli bir şekilde etkileşime girmesine izin vererek, karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital sözleşme biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu kritik zincir dışı bilgileri sağlar. Trader Michaël van de Poppe, 618.300 Twitter takipçisine Chainlink’in (LINK) mevcut fiyatlardan 7 dolardan 10 doların üzerine çıkabileceğini söyledi. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Chainlink 9,50-10,00 dolara hazır görünüyor. Bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey yok. Trend tersine çevrilirse tetiklenebilir.

Lider altcoin Ethereum, DOT ve BTC için beklentiler ne yönde?

ETH’nin derinliklerine inen kripto analisti, yaklaşmakta olan Merge’de güç görse de, mevcut fiyatlarla önde gelen akıllı sözleşme platformunda short pozisyon (açığa satma) arayacağını söylüyor. Bilindiği üzere Merge ile birlikte Ethereum, proof of work’ten proof of stake’e geçecek. Böylece, ETH üretirken enerji harcama oranı azalacak.

Teknik olarak konuşursak, burada ETH hakkında kısa bir giriş olacaktır. Öte yandan, birleşmeyle birlikte çok fazla güç var. Bu yüzden daha fazla inanç ve onay ile short pozisyon açmayı tercih ederim. ETH için tutulması gereken kritik alan 1.570 dolar, eğer mümkünse yukarı doğru devam.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.