Duyuruldu: Mt.Gox Bitcoin’leri Bu Tarihte Dağıtılacak!

Yıllar önce şaibeli bir şekilde 137.000’den fazla Bitcoin (BTC) çaldıran kripto para borsası Mt.Gox, geri ödeme için tarih verdi.

Mt.Gox, Bitcoin ödemelerini bu tarihte yapacak

Aslında, borsanın web sitesinde 31 Ağustos’ta yayınlanan en son kamuya açık belgeye göre mahkeme, 15 Eylül’de başlayan ve bilinmeyen bir zamanda sona eren “Atama vb. Kısıtlama Referans Dönemi”ni onayladı. Sonuç olarak, bu maddelerden ödemelerin kesin olarak 15 Eylül’de başlayacağı anlamına gelmediğini belirtmek gerekiyor.

Mt. Gox alacaklıları için bir kanal operatörü olduğu iddia edilen Django Bits’e göre, bu geri ödeme prosedürü “yıllarca olmasa da aylarca” sürebilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, mütevelli henüz ödemeye hazır değil. Bir KYC süreci olacak, ödemelerin nasıl olacağını açıklamalı vs, banka hesap verilerini toplamalı, vb. Bu, yıllarca olmasa da aylarca sürecek. Mütevelli heyetinin yaptığı hiçbir şey hızlı değildir.

Yatırımcılar, mütevelli heyetinin hesap bakiyesini yakından izliyor

Yatırımcılar, Mt. Gox alacaklıları için geri ödeme sürecini çevreleyen tartışmanın ışığında mütevelli heyetinin bakiyesini izliyorlar. Bu bakiye, 137.890 BTC’nin Mt. Gox rezervinde olduğunu gösteren ölçü kullanılarak izlenebilir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.