Dünyaca Ünlü Analist: Bu 6 Altcoin, Oldukça Yükselişte!

Dünyaca Ünlü Analist: Bu 6 Altcoin, Oldukça Yükselişte!

Varlık yönetimi şirketi Titan’ın en iyi kripto analisti Gritt Trakulhoon, kripto piyasasının neden toparlanmaya hazır olduğunu ve önümüzdeki 3-5 yıl boyunca en fazla boğa olduğunu düşündüğü 6 altcoin projesini paylaşıyor. Biz de ünlü analistin paylaşımlarını Kriptoks.com olarak okuyucularımız için hazırladık.

“Yatırımcılar, Fed’in sıkılaşmasına ilişkin haberleri sindirmiş görünüyor”

Çoğu kripto boğası, dijital varlıkların temelleri nedeniyle iyi yatırımlar olduğunu iddia ediyor. Blockchain teknolojisi finansta devrim yaratacak. Bitcoin, enflasyon için bir koruma ve bir değer deposudur. Benimsenme artıyor. Ve benzeri.

Ayılar ise, dijital varlıkların finansal sistemdeki likiditeye bağlı spekülasyon için yüksek riskli araçlardan başka bir şey olmadığını iddia ediyor. Bitcoin, Ethereum ve tonlarca diğer kripto para birimi, yatırımcıların parasal sıkılaştırma beklentisiyle düşüş eğilimine girmesiyle, son aylarda büyük ölçüde satıldı. BTC ve ETH, 8 Kasım’ın en yüksek seviyesinden %50’ye kadar düştü.

Varlık yönetimi girişimi Titan’ın en iyi kripto analisti Gritt Trakulhoon, bu argümanı meşru olarak kabul eden birkaç ayıdan biri gibi görünüyor. Analist, geçtiğimiz günlerde verdiği bir demeçte “Bazı yönlerden bu bir bakıma doğru” diyor. Ancak bu argümana ağırlık veriyorsa ve Federal Rezerv piyasadan desteğini çekerken ve önümüzdeki aylarda faiz oranlarını artırmaya hazırlanırken, yatırımcılar neden yakın vadede kriptoda olsun ki? Analistin cevabı, yatırımcıların Fed’in sıkılaşmasına ilişkin haberleri sindirmiş gibi görünüyor olması.

Analiste göre BTC’nin, 24.000 dolardan aşağı gitmemesi gerekiyor

Analist, fiyatlar gerçekten de son günlerde hafifçe toparlanmaya başladığından, kriptoda dipleri aramanın zor olduğunu kabul etmesine rağmen, piyasanın dibe vurabileceğine dair bunu destekleyen işaretlere vurgu yapıyor. İlk olarak, CoinShares’ten gelen verilere atıfta bulunan analist, dijital varlık fonlarına akışların tekrar pozitife döndüğünü söylüyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.