Dogecoin, Bitcoin ve 8 Altcoin İçin Önemli Tahminler Çıktı!

Dogecoin, Bitcoin ve 8 Altcoin İçin Önemli Tahminler Çıktı!

Bitcoin (BTC)’in 40.000 doların üzerinde tutunamaması, yatırımcıların şu anda 25.000 dolarlık bölgede aşırı düşük seviyeleri hedeflemesine neden oldu. Bu da çoğu altcoin için kesinlikle çok büyük bir olumsuzluk. Kripto analiz platformu Whalemap, Bitcoin düzeltmesini genişletirse, fiyatın, 25.000 ila 27.000 dolarlık bölgeye inebileceğine inanıyor. Bitcoin ve Dogecoin (DOGE) gibi büyük altcoin’ler daha da düşebilir mi yoksa ivme tersine döner mi? Göz önünde bulundurulması gereken temel seviyeler nelerdir? Göz önünde bulundurulması gereken temel seviyeler nelerdir? Kriptoks.com olarak, analist görüşlerini ve fiyat analizlerini aktarıyoruz.

İşte Bitcoin, Dogecoin ve bu 8 altcoin için yapılan fiyat analizleri: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)

Bitcoin (BTC), 28 Nisan’da 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) (40.363 dolar) geri çekildi, ancak günün mum çubuğundaki uzun fitil, ayıların bu seviyedeki rallilerde satış yaptığını gösteriyor. Ayılar fiyatı kanalın destek çizgisinin altına düşürür ve sürdürürse, BTC/USDT çifti düşüşünü 34.300 dolara ve daha sonra 32.917 dolara kadar uzatabilir. Bu olumsuz görüşü geçersiz kılmak için, alıcıların fiyatı 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (41.981 dolar) üzerine itmesi ve sürdürmesi gerekecek. Başarılı olurlarsa, çift ayıların tekrar zorlu bir meydan okuma oluşturabileceği 200 günlük SMA’ya (47.433 dolara) yukarı yönlü yolculuğuna başlayabilir.

Ethereum (ETH), son iki günde 20 günlük EMA’ya (2.991 dolar) geri çekildi, ancak boğalar fiyatı bunun üzerine çıkaramadı. Bu, duyarlılığın negatif kaldığını ve yatırımcıların rallilerde satış yaptığını gösteriyor. Ayılar şimdi fiyatı yükseliş trendi çizgisine düşürmeye çalışacaklar. Bu, boğaların savunması için önemli bir seviyedir, çünkü altında bir kırılma ve kapanma, gelişmekte olan yükselen üçgen modelini geçersiz kılabilir. ETH / USDT çifti daha sonra 2.450 dolara düşebilir. Bu olumsuz görünüm, fiyat yükselirse ve 50 günlük SMA’nın (3.045 dolar) üzerine çıkarsa kısa vadede geçersiz olabilir. Bu, daha sonra çifti 200 günlük SMA’ya (3.464 dolar) itebilecek alıcıları çekebilir. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma ve kapanış, yeni bir yükseliş hareketinin başlangıcını işaret edebilir.

BNB ve Solana (SOL)

BNB, 26 Nisan’da 391 doların altına düştü, ancak ayılar düşük seviyeleri sürdüremedi. Fiyat, 27 Nisan’daki kırılım seviyesinin üzerine tekrar yükseldi. Bu, talebin daha düşük seviyelerde olduğunu göstermektedir. Boğalar, fiyatı 28 Nisan’da 50 günlük SMA’ya (410 dolar) itti ancak bu engeli kaldıramadı. Bu, ayıların rallilerde satış yaptığını gösteriyor. Ayılar şimdi fiyatı 391 ila 380 dolar destek bölgesinin altına çekmeye çalışacaklar. Bunu başarırlarsa, BNB / USDT çifti 350 dolardaki güçlü desteğe düşebilir. Alıcıların bu seviyede güçlü bir savunma yapması bekleniyor. Kısa vadeli eğilim, boğaların fiyatı 50 günlük SMA’nın üzerine çıkarması ve sürdürmesi durumunda pozitife dönebilir.

Solana (SOL), 27 Nisan’da yükselen kanalın destek çizgisinden sıçradı, ancak boğalar pozitif ivmeyi sürdüremedi ve 20 günlük EMA’daki (101 dolar) genel engeli temizleyemedi. Ayılar şimdi bir fırsat hissediyor ve fiyatı kanalın destek çizgisinin altına düşürmeye çalışacaklar. Bunu başarırlarsa, satış hızlanabilir ve SOL / USDT çifti 75 dolardaki güçlü desteğe kayabilir. Bu, boğaların savunması için önemli bir seviyedir, çünkü altında bir kırılma ve kapanış, düşüş trendinin yeniden başlamasına işaret edebilir. Bu olumsuz görünüm, fiyat yükselirse ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa kısa vadede geçersiz olabilir. Parite daha sonra 110 dolara yükselebilir ve daha sonra 122 dolara bir ralli girişiminde bulunabilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.