DOGE, SHIB, BTC ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Taktikleri!

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hisse senedi piyasaları 25 ve 26 Mayıs’ta keskin bir şekilde yükseldi, ancak Bitcoin (BTC) ve altcoin’ler benzer bir yörünge izlemedi. Bu, yatırımcıların BTC ve SHIB gibi büyük kripto para birimlerinin henüz dibe vurduğundan emin olmadıklarını gösteriyor. Bitcoin, ABD hisse senedi piyasalarını daha çok takip edebilir mi, yoksa ayrışacak ve daha düşük seviyelerde fiyat çöküşüne devam edecek mi? BTC, SHIB, DOGE ve 7 büyük altcoin için hazırlanan analizleri ve analist görüşlerini aktarıyoruz.

İşte DOGE, SHIB, BTC ve 7 büyük altcoin için kritik seviyelerBitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)

Bitcoin, 26 Mayıs’ta 28.630 dolarlık güçlü desteğin altına düştü, ancak boğalar düşük seviyeleri sürdüremedi. Boğalar yine 28.630 dolarlık desteği savunmaya çalışıyor ki bu da dikkat edilmesi gereken önemli bir seviye. Fiyat mevcut seviyeden yükselirse ve 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) (30.868 dolar) üzerine çıkarsa, BTC / USDT çiftinin dibe vurmuş olabileceğini öne sürecektir. Parite daha sonra 50 günlük basit hareketli ortalamaya (SMA) (35.721 dolar) yükselebilir. Tersine, fiyat mevcut seviyeden veya genel dirençten düşerse, daha yüksek seviyelerde talep eksikliğine işaret edecektir. Bu, 28.630 doların altına düşme olasılığını artırabilir. Bu gerçekleşirse, parite 26.700 $ ‘daki kritik seviyeyi yeniden test edebilir. Bu seviyenin altında bir kırılma ve kapanış satışları yoğunlaştırabilir ve parite 20.000 dolara kadar düşebilir.

Ethereum (ETH), 25 Mayıs’ta yükseliş trendi çizgisinin altına düştü ve kapandı, bu da ayıların üstünlüklerini yeniden kurmaya çalıştıklarını gösteriyor. Satışlar 26 Mayıs’ta ivme kazandı ve fiyat 12 Mayıs’ın gün içi en düşük seviyesi olan 1.800 doların altına düştü. Ayılar 1.700 dolardaki kritik desteği savunmaya çalışıyor ancak toparlanma momentumdan yoksun. Bu, boğaların agresif bir şekilde destekten satın almadıklarını göstermektedir. Bu, fiyatı 1.700 doların altında batırmaya ve sürdürmeye çalışabilecek ayıları cesaretlendirebilir. Başarılı olurlarsa, ETH / USDT çifti 1.300 dolara düşebilir. Tersine, boğalar 1.700 $ ‘daki desteği başarılı bir şekilde savunursa, parite 2.159 $’ a doğru bir yukarı hareket başlatabilir. Bu, pariteyi birkaç gün daha 2.159 ila 1.700 dolar arasında tutabilir.

BNB ve Ripple (XRP)

BNB’nin 25 Mayıs mum çubuğundaki uzun fitil, ayıların 350 dolardaki kritik genel direnç seviyesine yaklaşan rallilerde satıldığını gösteriyor. Satışlar 26 Mayıs’ta devam etti ve fiyat 20 günlük EMA’nın (320 dolar) altına düştü. Boğaların düşüşü durdurmaya çalışacağı 286 dolarlık küçük bir destek var. Başarılı olurlarsa, duyarlılığın rallilerde satış yapmaktan diplerde satın almaya dönüştüğünü gösterecektir. Boğalar daha sonra fiyatı 350 dolara çıkarmak için tekrar çaba gösterecekler. Alternatif olarak, fiyat 286 doların altına düşerse, 320 doların üzerindeki kırılmayı satın aldıktan sonra tuzağa düşmüş olabilecek agresif boğaların pozisyonlarından çıkabileceğini öne sürecektir. Bu, BNB / USDT çiftini 260 dolara düşürebilir.

Ripple (XRP), 26 Mayıs’ta 0,38 dolarlık kritik desteğin altına indi, ancak günün mum çubuğundaki uzun kuyruk, daha düşük seviyelerde güçlü alımlara işaret ediyor. Alıcılar fiyatı düşüş trendi çizgisine doğru itmeye çalışacaklar. Fiyat düşüş trendi çizgisinden aşağı dönerse, ayılar XRP / USDT çiftini tekrar 0,38 doların altına düşürmeye çalışacak. Bu gerçekleşirse, parite boğaların güçlü bir savunma oluşturması muhtemel olan 0,33 dolarda 12 Mayıs gün içi en düşük seviyesine düşebilir. Ayılar, düşüş trendinin yeniden başladığını göstermek için fiyatı bu desteğin altına çekmek zorunda kalacaklar. Öte yandan, boğalar fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarırsa, parite 20 günlük EMA’ya (0,44 dolar) yükselebilir. Bu seviye yine sert bir direnç olarak hareket edebilir, ancak boğalar bu engeli aşarsa toparlanma 0,50 dolarlık psikolojik seviyeye ulaşabilir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.