DOGE Mucidi Uyardı: Bu Bitcoin Borsası İşlemleri Durdurdu!

DOGE Mucidi Uyardı: Bu Bitcoin Borsası İşlemleri Durdurdu!

Geçtiğimiz saatlerde, popüler Bitcoin borsası Crypto.com (CRO), şüpheli bir işlem modeli nedeniyle tüm para çekme işlemlerini geçici süreliğine durdurduğunu bildirdi. Fonların güvende olduğunun açıklanmasına rağmen, bazı kullanıcılar hesaplarının ihlal edildiğini söylüyor. Kriptoks.com olarak detayları aktarıyoruz…

Crypto.com para çekme işlemlerini durdurdu

Dogecoin kurucusu Billy Markus, Etherscan’da şirketin şu an için tüm işlemleri durdurmasına neden olan şüpheli bir işlem modeli fark etti. Büyük kripto cüzdanı ve platformu Crypto.com, “az sayıda kullanıcı hesaplarında şüpheli etkinlik bildirdikten” sonra para çekme işlemlerini geçici olarak durdurdu, ancak şu anda tüm fonların güvenli olduğu bildiriliyor.

Birkaç saat önce Crypto.com, müşterilerin hesapları tarafından yapılan birkaç “hırsızlığa” yanıt olarak platformundan para çekme işlemlerini durdurdu. Dogecoin (DOGE) kurucusu Billy Markus, Etherscan’da şirketin, platformlarında neler olduğunu anlayana kadar tüm işlemleri durdurmasına neden olan şüpheli bir işlem modeli fark etti.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.