DOGE Mucidi: Bu Altcoin’ler Sıfırı Görecek! Bunlar Değil

DOGE Mucidi: Bu Altcoin’ler Sıfırı Görecek! Bunlar Değil

Dogecoin’i (DOGE) 2013 yılında Bitcoin parodisi olarak Jackson Palmer ile birlikte yaratan Billy Markus, son zamanlarda sıkça bahsedilen bir görüşü paylaşmak için Twitter’ı kullandı. İşte detaylar…

DOGE mucidi: Kripto paraların yüzde 99’u sıfıra düşecek

Markus, günlük olarak çıkarılan 500 coin’in neredeyse yüzde 100’ünün “kesinlikle çökeceğini” tweetledi. Ancak önde gelen kripto paralar için durumun böyle olmadığını aktarıyor. Piyasa değeri ile en büyük kripto paralar olan Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) için bunlardan bahsedildiği belirtiliyor.

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere yaklaşık bir hafta önce Markus, 2013’te kripto para birimlerine yatırım yapmayı çoğunlukla bıraktığını Twitter’da paylaştı. Bu kararı, çoğu insanın kripto satın aldığında kumar oynadıklarını söyleyerek, kısmen perakende yatırımcıların çoğunluğunun piyasayı iyi anlamadığına ve coin’leri incelemediğine atıfta bulunarak, aşırıya kaçan kriptolara bahis oynadıklarını söyledi.  

Kripto paraların yüzde 99’u bu teoriden güç alıyor

Bunun dışında Billy Markus Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kripto para piyasasının çoğunlukla yatırımcıların varlıklarını daha büyük aptallara satma yeteneği tarafından yönlendirildiğini, yani “daha büyük aptal teorisinin” altında yatan bir ilke olduğunu söyledi. Markus, teknolojik açıdan sağlam projelerin yatırımcılar tarafından meme coin’ler lehine geçiştirilmesinden yakınan bir tweet’e yanıt olarak yorum yaptı.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.