DOGE, ETH, BTC ve Bu 7 Altcoin İçin Trade Seviyeleri Çıktı!

DOGE, ETH, BTC ve Bu 7 Altcoin İçin Trade Seviyeleri Çıktı!

Bitcoin (BTC) ve DOGE dahil altcoin’ler, yoğun satış görüyor. Kripto analisti Rakesh Upadhyay, 13 Haziran’daki büyük gevşemenin, piyasa nihayet dibe vurmadan önceki son teslimiyet olabileceğin belirtiyor. Peki Bitcoin ve büyük altcoin’lerdeki düşüşü durdurabilecek önemli seviyeler neler? Analist, öğrenmek için en büyük 10 kripto paranın grafiklerini inceliyor. Biz de Rakesh Upadhyay’n analizlerini okuyucularımız için hazırladık.

Kripto piyasasına genel bir bakış

ABD hisse senedi piyasaları 13 Haziran’da haftaya başlamak için düşüşünü uzattı. S&P 500 yeni yılın en düşük seviyesini vurdu. 1 Ocak’ta yaptığı ATH seviyesinden %20’den fazla düşerek ayı piyasası bölgesine daldı.

Kripto para piyasaları, hisse senedi piyasalarının düşüşünü izliyor. Ayrıca, büyük borç verme platformu Celsius’un likidite krizi söylentileri nedeniyle satış baskısı daha da yoğunlaştı. Celsius’daki sorun muhtemelen marj çağrılarını karşılamak için pozisyon satan traderlar’dan kaynaklı. Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere bu, toplam kripto piyasası değerini 1 trilyon doların altına çekti.

Keskin düşüşler, bazı analistlerin aşırı düşüş hedefleri öngörmesine neden oldu. Piyasalarda her şey mümkün. Dip demek zor olsa da, kapitülasyonlar genellikle dip oluşumunu başlatma eğilimindedir. Traderlar satın alma listelerini hazırlayabilir. Ayrıca, fiyat düşüşü durduktan sonra aşamalı olarak birikim yapmayı düşünebilir.

BTC, ETH, BNB, ADA ve XRP analizi

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, 11 Haziran’da 28.630 dolardan acil desteğin altına düştü. Bu, satışı hızlandırdı ve ayılar, fiyatı 12 Haziran’da 26.700 dolardan kritik desteğin altına çekti. Bu, düşüş trendinin yeniden başladığını gösterdi.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.