DOGE, BTC, SOL, AVAX ve Bu 6 Altcoin İçin Güncel Tahminler!

DOGE, BTC, SOL, AVAX ve Bu 6 Altcoin İçin Güncel Tahminler!

Kriptoks.com olarak bu yazımızda, analist Rakesh Upadhyay’ın BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, SOL, AVAX, LUNA, DOGE ve DOT kripto paraları hakkındaki tahminlerine yer vereceğiz. Tahminlerin gerçekleşmesinin kesin olmadığını ve her yatırımcının kendi araştırmasını yapmakla mükellef olduğunu belirtmek isteriz.

BTC için tahminler

BTC günlük olarak daha yüksek dipler çiziyor ve altcoinler son kazanımlarını koruyor, bu da bir piyasa dibinin yerinde olabileceğini gösteriyor. ABD hisse senedi piyasaları ve Bitcoin (BTC), 24 Şubat’taki dip seviyelerinden keskin bir şekilde toparlanırken, altın son zamanlardaki yüksek seviyelerinden geri çekildi. Bu, yatırımcıların riskli varlıklar satın alabileceğini ve güvenli liman olarak algılanan varlıklara maruz kalmayı azaltabileceğini gösteriyor. Boğalar, daha düşük seviyelerden güçlü bir sıçrama üzerine inşa edebilir mi yoksa ayılar daha yüksek seviyelerde satıp fiyatı aşağı çekecek mi? Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

BTC/USDT. Bitcoin, 24 Şubat’ta gün dışı bir mum kalıbı oluşturdu. Ayılar fiyatı 36.250 dolar seviyesindeki anlık desteğin altına çekti ancak günün mum çubuğundaki uzun kuyruk, boğaların daha düşük seviyelerde güçlü alım yaptığını gösteriyor. Alıcılar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa, BTC/USDT çifti 45.821 dolarda genel dirence doğru yükselebilir. Böyle bir hareket, ayıların kontrolünü kaybediyor olabileceğini düşündürür. Fiyat hareketli ortalamaların üzerinde ne kadar uzun süre kalırsa, dip yapma olasılığı o kadar artar. Tersine, fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, duyarlılığın negatif kaldığını ve tüccarların rallilerde satış yaptığını gösterir.

Bitcoin (BTC)’nin takipçisi ETH için tahminler

ETH/USDT. Ether (ETH), 24 Şubat’ta simetrik üçgenin destek çizgisinin altına düştü ancak ayılar daha düşük seviyeleri sürdüremedi. Günün mum çubuğundaki uzun kuyruk, daha düşük seviyelerde güçlü alımları gösterir. ETH/USDT çifti üçgene yeniden girdi ve boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmaya çalışıyor. Başarılı olurlarsa çift üçgenin direnç çizgisine yükselebilir. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma ve kapanış, yeni bir olası yükseliş trendinin başlangıcını gösterebilir. Bu varsayımın aksine, fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, ayılar çifti tekrar üçgenin destek çizgisinin altına çekmeye çalışacaklardır.

BNB/USDT. BNB, alıcıların devreye girdiği ve düşüşü durdurduğu 24 Şubat’ta 330dolar’dan 320 dolara kadar olan güçlü destek bölgesine düştü. Güçlü toparlanma, fiyatı 350 dolardaki kırılma seviyesinin üzerine itti. Boğalar, fiyatı, ayıların güçlü bir savunma kurmasının beklendiği hareketli ortalamalara itmeye çalışıyor. Fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, ayılar tekrar BNB/USDT çiftini 350 doların altında tutmaya ve sürdürmeye ve destek bölgesine meydan okumaya çalışacak. Alternatif olarak, boğalar fiyatı 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (411 dolar) üzerine çıkarırsa, satış baskısının düşebileceğini düşündürür.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.