DOGE, BTC, AVAX ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Çıktı!

DOGE, BTC, AVAX ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Çıktı!

Bitcoin ve AVAX dahil çoğu büyük altcoin, güçlü destek seviyelerinden sıçradı. Kripto analisti Rakesh Upadhyay’a göre, yukarı hareketi sürdürmek için genel dirence meydan okumaları mümkün. Bitcoin toparlanmaya devam edebilir mi yoksa ayılar daha yüksek seviyelerde güçlü bir zorluk teşkil edecek mi? Analist, öğrenmek için en büyük 10 kripto paranın grafiklerini inceliyor.

Kripto para piyasasına genel bir bakış

Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere, ABD İşgücü piyasası, Temmuz ayında 258.000 tahminden çok daha iyi bir şekilde 528.000 iş ekledi. Ücretler yıllık bazda %5,2 ve aylık %0,5 artış kaydetti. Bu, enflasyonun yüksek kalmaya devam ettiğinin bir işareti. Ayrıca, Fed’in yakın gelecekte faiz artırımlarına devam edebileceğini gösteriyor. Son birkaç aydır ABD hisse senedi piyasalarıyla yakın ilişki içinde kaldıktan sonra, kripto alanı yeni bir rota çizmeye hazır olabilir.

Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone ve kıdemli piyasa analisti Jamie Coutts, yakın tarihli bir raporda Bitcoin’in (BTC) 2018-2019’da 5.000 dolar civarında görülene benzer bir temel oluşturmaya başladığını söyledi. İyileşmenin hisse senetlerinden ayrılmasını ve daha çok ABD ‘Hazine bonoları veya altın’ gibi davranmasını bekliyorlar.

Devam eden ayı piyasası sırasında kripto fiyatları keskin bir şekilde düştü. Buna rağmen, yatırımcıların iştahını kesmedi. Kripto analitik firması Messari ve Dove Metrics tarafından hazırlanan bir rapor, kripto alanının 2022’de 30,3 milyar dolarlık fon topladığını kaydediyor. Böylece, 2021’de toplanan toplam tutarı aştığını gösteriyor. Şimdi analiz zamanı…

BTC, ETH, BNB, XRP ve ADA analizi

Bitcoin (BTC)

Ayılar, BTC fiyatını 4 Ağustos’ta 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) (22.630 dolar) altına çekti. Ancak daha düşük seviyeleri sürdüremedi. Bu, boğaların seviyeyi agresif bir şekilde savunduklarını gösterir.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.