DOGE, Bitcoin ve Bu 8 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Geldi!

DOGE, Bitcoin ve Bu 8 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Geldi!

Bitcoin (BTC)’deki satışlar azalma belirtisi göstermiyor ve Bitcoin ilk kez yedi hafta üst üste düşüş yaşadı. Bu, ivmenin, ayıların lehine güçlü bir şekilde kaldığını gösteriyor. Kısa vadeli duyarlılık düşüş eğiliminde kalırken, kurumsal yatırımcılar kripto para birimleri konusunda daha uzun vadeli bir yaklaşım benimsiyor gibi görünüyor.

Bitcoin ve büyük altcoin’lerde rahatlama rallisi olabilir

Geçen haftaki kargaşa ve oynaklıktan sonra, kripto fiyatları önümüzdeki birkaç gün içinde bir rahatlama rallisi girişiminde bulunabilir. Makro koşullar destekleyici olmadığı için V şeklinde bir toparlanma olması muhtemel değildir. Yüksek volatilite ve belirsizlik dönemlerinde, riski kontrol altında tutmak için alım-satım pozisyonu boyutunu azaltmak akıllıca bir karar olabilir.

Peki büyük kripto para birimleri için potansiyel bir değişikliğe işaret edebilecek kritik destek ve direnç seviyeleri nelerdir? Kriptoks.com olarak, DOGE, Bitcoin ve bu 8 altcoin için analist görüşlerini, fiyat analizlerini ve kritik seviyeleri aktarıyoruz.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)

Bitcoin 3.460 dolardan geri döndü ve ayıların küçük rallilerde satıldığını düşündürdü. Ayılar şimdi fiyatı 28.805 dolardaki kritik desteğin altına düşürmeye çalışacaklar, ancak boğaların başka planları olması muhtemel. Fiyat 28.805 dolardan toparlanırsa, boğalar BTC / USDT çiftini 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) (33.646 dolar) itmeye çalışacaklar. Bu, göz önünde bulundurulması gereken önemli bir seviyedir, çünkü üzerinde bir kırılma ve kapanış, boğaların geri dönmeye çalıştığını gösterebilir. Parite daha sonra 50 günlük basit hareketli ortalamaya (SMA) (39.300 dolar) yükselebilir. Bu varsayımın aksine, fiyat 28.805 doların altına düşerse, parite 26.700 dolara düşebilir. Bu destek kırılırsa, parite düşüş eğilimine devam edebilir ve fiyat 25 bin dolara ve daha sonra 21.800 dolara düşebilir.

Ethereum (ETH) ise, 2.159 dolardaki kırılma seviyesinde sert bir dirençle karşı karşıya, bu da ayıların rallilerde satılmaya devam ettiğini gösteriyor. Ayılar şimdi fiyatı 1.940 dolardaki kritik desteğin altına çekmeye çalışacaklar. Başarılı olurlarsa, ETH / USDT çifti 1.700 dolardaki kritik desteğe düşebilir. Bu, boğaların savunması için önemli bir seviyedir, çünkü bunu yapamazlarsa, düşüş eğilimi devam edebilir ve parite 1.500 dolara düşebilir. Bu varsayımın aksine, fiyat 1.700 dolardan yükselirse, parite 2.159 dolara yükselebilir ve bu iki seviye arasında aralıkta kalabilir. Gücün ilk işareti bir kırılma olacak ve 2.159 doların üzerinde kapanacak. Bu, 20 günlük EMA’ya (2.421 dolar) giden bir rallinin yolunu açabilir. Boğalar, düşüş trendinin sona erebileceğini göstermek için bu engeli aşmak zorunda kalacaklar.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.