“Dipler Geliyor” Finans Uzmanı: BTC, Altın ve Bu Coinlerden Alın!

“Dipler Geliyor” Finans Uzmanı: BTC, Altın ve Bu Coinlerden Alın!

“Kişisel finans kitabı ‘Rich Dad, Poor Dad’ yazarı Robert Kiyosaki, kripto piyasası çöküşünde fırsatlar görüyor ve Bitcoin (BTC)’de dip satın almak istiyor. “Çöküşler, zengin olmak için en iyi zamanlardır” diyen Kiyosaki, yatırımcılara her zamanki gibi altın, BTC ve bazı altcoin projelerinin alınmasını tavsiye ediyor.

Uzmana göre, Bitcoin de altın gibi iyi bir enflasyon koruması

Bitcoin, birçok uzman ve yatırımcının Bitcoin’in bir sonraki nereye gideceği konusunda belirsiz olduğu çalkantılı bir pazarın ortasında 30.000 doları yeniden ele geçirirken, önde gelen bir yatırımcı daha fazla Bitcoin satın almakla ilgileniyor. Ancak yalnızca belirli bir fiyat seviyesinde.

Kişisel finans kitabı ‘Rich Dad, Poor Dad’ yazarı Robert Kiyosaki, kripto piyasasındaki mevcut durum hakkındaki düşüncelerini Twitter hesabından paylaştı. Bir Bitcoin savunucusu olan Kiyosaki, kripto para birimini altın gibi enflasyona karşı bir korunma olarak görüyor ve aynı zamanda merkezi olmayan özellikleri için ona değer veriyor.

Robert Kiyosaki Bitcoin’i bu fiyattan almayı planlıyor

Finans yazarı, Bitcoin’in fiyatının düşmesinin iyi bir haber olduğunu ve Bitcoin’in başlangıçta 20.000 dolara düştükten sonra dibe vurmasını beklediği 17.000 dolar civarındaki düşüşü satın almak için beklemeye hazır olduğunu belirtiyor:

Harika haber. Önceki Tweetlerde belirtildiği gibi Bitcoin’in 20 bin dolara düşmesini bekliyorum. Ardından, 17 bin dolar olabilecek dip testi bekleyeceğim. Dibin içeride olduğunu öğrendiğimde kamyonu yedeklerim. Çöküşler zengin olmak için en iyi zamanlardır.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.