Dikkat: Binance’de Bitcoin İçin Girilen Teklifler Bu Seviyelerde!

Dikkat: Binance’de Bitcoin İçin Girilen Teklifler Bu Seviyelerde!

Analistlere göre Bitcoin (BTC) grafiğinde 28.000 dolara varan bir fitil, birkaç haftanın en yüksek seviyelerinin umutlarını ateşliyor, ancak zayıf teklif defteri likiditesi konusunda temkinli olmaya devam ediyor.

Bitcoin hacmi daha fazla beklentiyle artıyor

Bitcoin (BTC), piyasanın satın alma desteğini hızla tüketmesiyle 26 Mayıs Wall Street açılışındaki büyük bir düşüşten toparlandı. TradingView’den alınan veriler, BTC’nin Bitstamp’ta 28.000 dolara düştüğünü gösterdi. Bu, 12 Mayıs ve Terra (LUNA) çöküünden bu yana en düşük seviye.

İlerleme, gün içinde zaten aşağı yönlü hızlandı ve bu, 24 saatlik BTC tasfiyelerini 117 milyon dolara gönderen bir likidite kapmayla sonuçlandı.

Sonraki bir sıçramayla, Bitcoin’in yazı yazılırken işlem gördüğü 29.000 doların üzerine çıkmayı başardı. Popüler analist Michaël van de Poppe’ye göre, teklifleri doldurmak için yapılan baskın, biraz taze yukarı yön sağlamak için yeterliydi.

Now we’re good to go up as all the liquidity is taken on the downside. Let’s go!

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.