Devrim Yapacak 3 Altcoin ile Bitcoin, Solana ve ETH Tahmini!

Devrim Yapacak 3 Altcoin ile Bitcoin, Solana ve ETH Tahmini!

Bir kripto grafik yöneticisi, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) balonunun ne kadar büyüyebileceğini gösteren 3 grafiği ve dijital ödemeleri dönüştürebilecek 3 altcoin projesini paylaşıyor.

Kripto piyasası bir balonun içinde mi?

Kış, hem Kuzey Yarımküre’de hem de kripto para piyasasında nihayet sona eriyor gibi görünüyor. Ocak ayının sonlarında, kripto grafik üreticisi Forrest Przybysz, kripto şirketleri ve tokenleri için coşku ve yatırımın kuruduğu bir ayı piyasası olan bir kripto kışı olasılığını bir kenara koyamadı. Kripto grafik yazılımı şirketi CryptoStackers’ın kurucusu ve CEO’su hala bir gerilemeyi önleyemese de, ilginin yeniden arttığını belirtiyor.

Piyasa değerine göre en büyük token olan Bitcoin, şimdi Mart ortasındaki en düşük seviyelerinden %22 yükseldi. Orijinal kripto para birimi genellikle daha küçük kriptolar için bir barometre olarak görülüyor. Tabii ki, Ethereum ve Solana gibi en iyi altcoin’ler bu süre içinde sırasıyla %31 ve %55 arttı. Bağlam açısından, Bitcoin ve Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyelerinden hala %30 uzaktayken, Solana %53 uzakta.

Kriptoks.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere, kripto şüphecileri, bu tür vahşi dalgalanmaların bir balonun işareti olduğu konusunda uyarıyorlar. Ve, belki de şaşırtıcı bir şekilde, Forrest Przybysz aynı fikirde. Token Metrics’teki eski kripto araştırma direktörü verdiği bir röportajda, geçen sonbaharda olduğu gibi dijital token’lerin bir balonun içinde olduğunu söylüyor. Przybysz, düşüncesini şöyle ifade ediyor:

Bence şu anda piyasa son derece, son derece spekülatif. Bunu dot-com patlamasına benzetiyorum.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.