DeVere CEO’sundan Bitcoin ve Altcoin Tahmini: Dipleri Aldım!

DeVere CEO’sundan Bitcoin ve Altcoin Tahmini: Dipleri Aldım!

Finansal danışmanlık ve varlık yönetimi firması Devere Group’un CEO’su, Bitcoin ve altcoin piyasa tahminlerini paylaştı. CEO, Bitcoin’de düşüş yaşanırken satın alım gerçekleştirilmesi gerektiğini savunmakta. Hatta BTC’yi dipten almak için birçok neden sundu. Ayrıca “Son türbülansa rağmen, Bitcoin ve diğer büyük kriptoların yörüngesinin yukarı doğru olduğuna inanıyorum” dedi. İşte detaylar…

DeVere CEO’su, daha fazla Bitcoin satın alıyor

Danışmanlık ve varlık yönetimi firması Devere Group’un CEO’su Nigel Green, Bitcoin dipten alım yaptığını doğruladı. Bu haftaki bir blog yazısında yönetici, satışların ortasında neden daha fazla Bitcoin satın aldığını açıkladı. Green, ABD Merkez Bankası’nın (FED) para politikasındaki sıkılaşmaya işaret etti. Bu nedenle ABD dolarının güçlendiğini vurguladı. Bu durumun BTC, altcoin’ler ve küresel borsalardaki çöküş ile hissedildiğini aktardı.  Ayrıca aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Ancak birçok ciddi kripto yatırımcısı gibi ben de dipten satın alıyorum. Bu kısa vadeli volatiliteyi daha uzun vadeli kazançlar için kucaklıyorum.

Balinalar, piyasa fiyatını etkiliyor

Green, ayrıca, balinaların dev kripto sahibi yatırımcılar olduğunu ve para birimi değerlemelerini hareket ettirme potansiyeline sahip olmak için yeterli varlığa sahip olduklarını belirtti. “Son haftalarda balinaların satış yaptığına” dikkat çekti. Bunun da diğer kullanıcıları ürküttüğüne, piyasa fiyatını düşürdüğüne işaret etti. “Bu, daha sonra büyük oyuncuların daha fazla ve daha ucuza geri satın almalarını sağlar,” diye ekledi. Green, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.