deVere CEO’su: Bitcoin Bu Tarihte Yükselecek!

Finansal danışmanlık şirketi deVere Group’un CEO’su Nigel Green, yeni bir boğa dönemi öncesinde Bitcoin ve kripto para piyasasının bir süre duraklayacağını öngördü.

Bitcoin ne zamana yükselecek?

Green’e göre, kripto paralar “henüz ormandan çıkmamış” olsa da, fiyatları eninde sonunda yükselecek. Bunun hangi tarihte olacağı konusunda uzmanın tahminleri:

Kripto para piyasası son zamanlarda zor zamanlar geçirdi, çünkü hisse senetleri de dahil olmak üzere tüm risk varlıkları gibi, diğer şeylerin yanı sıra küresel ekonomik yavaşlama, enflasyon ve jeopolitik hususlar hakkındaki endişelere dayanan bir karamsar yatırımcı hissi dalgası tarafından vuruldu. Kripto para piyasası henüz ormandan çıkmadı; yıl sonunda önemli bir fiyat geri dönüşünden önce son bir küçük tasfiye olabilir.

TradingView’den elde edilen veriler, Bitcoin’in 24.280 dolardan 22.800 dolar bölgesine odaklandığını gösterdi. Lider kripto para birimi genel düşüş hissinin ortasında aşağı yönlü ivme kazanıyor. Fiyat hala 22.500 dolar seviyesinin yakınında konsolide oluyor. Daha yüksek hedefler için Nigel Green, Bitcoin’in güvenilir bir varlık olduğunu söyledi.

Nigel Green’in uzun vade beklentileri

DeVere Group’un CEO’su, Bitcoin’in özellikle rekabetçi bir fiyata sahip güvenilir bir varlık olduğu için yatırımcıları çekeceğine inanıyor:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.