Devasa Balina Konuştu: Bitcoin İçin Giriş Seviyesi Bu!

Mevcut ayı piyasasında Bitcoin’de 1 milyar doların üzerinde kayıp yaşamasına rağmen, Michael Saylor’un inancı sarsılmaz. Salı günü Bitcoin serbest düşüşteyken, firmasının böyle bir duruma iyi hazırlandığını söyledi. Firması Microstrategy, bir Bitcoin stratejisini benimsemeden önce volatilite için hükümler hazırladığını açıkladı.

Bitcoin, en iyi performans gösteren varlık

Çarşamba günü CNBC’ye konuşan Saylor, firmasının Bitcoin stratejisini diğer tüm alternatiflere karşı test ettiğini söyledi. Michael Saylor, firmanın Bitcoin stratejisinin Microstrategy, Bitcoin düşüşünü Ağustos 2020’de geri aldığında yapıldığını belirtti.

Aslında, Bitcoin’in neden uzun vadede en iyi performans göstermeye edeceğini düşündüğünü vurguladı. Saylor, herhangi bir zaman diliminde, ister iki, ister beş veya on yıl olsun, BTC’nin en iyi performans gösteren varlık olacağını düşünüyor.

Microstrategy CEO’su ayrıca, Bitcoin’i kârda tutmanın geçiş noktasının dört yıl olduğunu belirtti. BTC’nin dört yıldaki hareketli ortalamasının ortalama 21.685 dolar olduğunu söyledi:

Dört yıl boyunca Bitcoin’e yatırım yaptıktan sonra kimse para kaybetmedi. BTC’nin dört yıldaki SMA 21.685 dolar.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.