Dev Tahminci “Şimdi Almam” Dedi ve Bitcoin Seviyesini Paylaştı!

Dev Tahminci “Şimdi Almam” Dedi ve Bitcoin Seviyesini Paylaştı!

Lider kripto Bitcoin 20.000 doların üzerine çıktıktan sonra, bu psikolojik seviyeyi korumayı başardı. Bununla birlikte, popüler bir kripto analisti piyasada hala sorun olduğunu söylüyor. Bu nedenle de şimdi alım zamanı değil diyor.

“Bitcoin’de dip oluşumu yok, bu yüzden henüz almıyorum!”

Daha önceki piyasa çöküşlerini isabetli bir şekilde tahmin eden Crypto Capo takma adlı kripto analisti Bitcoin için yeni öngörülerini paylaştı. Capo’nun başarılı tahminleri için Kriptoks.com’un bu adresini ziyaret ediniz. Analist, Bitcoin’in 20 bin doları tutmasına çok da itibar etmiyor. Bu nedenle Bitcoin’in daha da düşeceğini öngörüyor. Capo, BTC’nin yaklaşık 20.000 dolar değerinde bir döngünün dibine vurduğuna dair hiçbir kanıt olmadığını iddia ediyor. Bu bağlamda şu açıklamayı yapıyor:

Twitter’da okuduklarınıza dayanarak piyasanın çok iyi toparlandığını düşünebilirsiniz. Ancak grafikler şunu gösteriyor: BTC fiyatı 21.000 doların altında. Her yerde alçak tepeler var. Her yerde gizli düşüş sapmaları. Dahası dip oluşumu yok. Dolayısıyla henüz satın almıyorum.

Bitcoin, yakında dibe ulaşılacak mı?

Analist, BTC için Mart ayındaki en yüksek 44.000 dolardan %50’lik bir fiyat düşüşü doğru bildi. Capo, şimdi daha düşük Bitcoin fiyatları tahmin etmeye devam ediyor. Ancak, lider kriptonun yakın zamanda dibe ulaşılacağını da iddia ediyor. Analist, bu doğrultuda şu değerlendirmeyi yapıyor:

Dip henüz gelmedi. Ama, bence yakında gelecek. Short’ları açma zamanı birkaç hafta önceydi, şimdi değil. Sıradaki düşüş sona erdiğinde satın almaya hazırlanmanın tam zamanı olacak.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.