Dev Tahminci: Bitcoin 8 Bin Doları Görecek! O Coinler Yaşayacak

Dev Tahminci: Bitcoin 8 Bin Doları Görecek! O Coinler Yaşayacak

Guggenheim Partners’ın küresel baş yatırım sorumlusu Scott Minerd, Bitcoin (BTC)’nin 30.000 dolarlık bölgenin önemli ölçüde altına düşmesi durumunda, potansiyel olarak daha da çökebileceğine inanıyor. Ayrıca kriptoda henüz baskın bir oyuncu olmadığını belirten Scott Minerd, kriptonun çoğunluğunun çöp olduğunu düşünüyor, seçeneklerden biri olarak BTC’ye bahse giriyor.

“Bitcoin (BTC)’nin aşağıya doğru gidebilecek daha çok yeri var”

Scott Minerd, Bitcoin 30.000 doların önemli ölçüde altına düşerse, bunun için nihai dip seviyesinin 8.000 dolar olacağına inanıyor. Bu nedenle, özellikle Kriptoks.com haberlerinde de takip ettiğiniz Federal Rezerv’in şu anda enflasyonu dizginlemek için ekonomi üzerinde kısıtlayıcı önlemler uyguladığını görünce, ‘aşağı yönde çok daha fazla yerimiz var’ diye ekliyor.

Bu üzücü bir durum olarak nitelendiren Scott Minerd, teknik faktörlerin piyasadaki diğer kripto paralardan daha iyi olmasına rağmen bunun BTC’de olduğuna dikkat çekiyor.

“Bitcoin, Ethereum kurtulacak ama baskın oyuncular değiller”

Scott Minerd, kripto para birimlerinin çoğunluğunun ‘para birimi olmadığını, önemsiz olduğunu’ belirtiyor. Ancak, gelecek kripto olduğu için 19.000 token’lik bir piyasada hayatta kalanların olacağına da inanıyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.