Dev Fon Yöneticisinden Altın, Altcoin ve Bitcoin İçin Yatırım Tavsiyeleri!

Dev Fon Yöneticisinden Altın, Altcoin ve Bitcoin İçin Yatırım Tavsiyeleri!

Bir yatırım danışmanlığı firmasının kurucusu, 2022’de hisse senetleri, kripto para, sabit gelir ve emtialar arasında büyük getiriler için 4 adımlı “her hava koşuluna uygun” yatırım stratejisini izleyin, diyor. Morgan Creek Capital’in kurucusu Mark Yusko, dört parçalı yatırım stratejisini paylaşıyor. Portföy çeşitlendirmesi, özellikle zorlu yıllarda, yatırımın evrensel olarak kabul edilen bir anahtarıdır. Hisse senetleri, kripto, sabit gelir ve altın yatırımlarının nasıl ele alacağını inceleyen tavsiyeleri Kriptoks.com olarak aşağıda inceliyoruz.

Altın, kripto ve diğer yatırımlar için tavsiyeler

Kuzey Carolina merkezli yatırım danışmanlığı firması Morgan Creek Capital’in kurucusu Mark Yusko, evrensel olarak kabul edilen iki yatırım ilkesine katılıyor: uzun vadeli bir ufku koruyun ve çeşitlendirin. Ancak bunun nasıl yapılacağı konusundaki görüşleri farklı. Yusko’nun 2022’nin getirebileceği “fırtınalı mevsimler” için oluşturulan “her hava koşuluna uygun portföyünde”, ultra yüksek riskli Çin teknoloji hisse senetleri ve kaya gibi sağlam boru hattı şirketleri için yer var. Ayrıca hem altın hem de dijital altın için yer var.

Yusko, bir röportajda, “İnsanlar, devam eden günlük ticaretin aksine, yıllık ve çok yıllı bir görünüme sahip portföyler hakkında gerçekten düşünmeli” dedi. Ona göre, Federal Rezerv‘in 40 yılın en yüksek seviyelerine yaklaşan enflasyonla nasıl başa çıkacağına dair bir fikir sahibi olmadan, 2022’de geleceğe dair hiçbir yıllık görüş tamamlanmış sayılmaz. Yusko, ABD merkez bankasının fiyat artışını kontrol altında tutarken ve yatırımcıları memnun ederken pandemi dönemi acil durum politikalarını gevşetip gevşetemeyeceğinin bu yıl izlenmesi gereken kilit bir hikaye olduğunu da söyledi. Yusko konu hakkında şöyle diyor:

Küresel merkez bankaları tarafından gerçekten de tarihi bir likidite sağlama döneminin sonundayız. Bütün dünya likidite ile dolu. Ve bu, hisse senetlerinden sabit gelire, para birimlerine, emtialara, konut fiyatlarına, koleksiyonlara, kripto para birimlerine kadar tüm varlıkların değerlemelerini etkiledi. Her şey bu vahşi ortamdaydı.

Yusko, bu karmaşık ortamı basitleştirmek için sabit gelir, para birimleri, kripto para birimleri ve emtialar için 2022 görünümünü ve yatırımcıların çeşitlendirme sağlamak için atabilecekleri belirli adımları anlattı.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.