Dev Balina: Sonsuza Kadar Bu Kripto Para İçin Alım Yapacağım!

Dev Balina: Sonsuza Kadar Bu Kripto Para İçin Alım Yapacağım!

Piyasanın en büyük Bitcoin balinalarından biri olan Michael Saylor, sonsuz kadar satın alacağı kripto para birimini paylaştı. MicroStrategy CEO’su lider kriptonun enflasyona karşı güvenli liman olduğunu savunan uzmanlar arasında.

Michael Saylor bu kripto para birimini satın almakta kararlı

MicroStrategy’nin kurucu ortağı ve CEO’su Michael Saylor, yakın tarihli bir röportajda Bitcoin hakkındaki görüşünün son zamanlarda değişip değişmediğini paylaştı. Bitcoin’e olan yakınlığıyla bilinen Saylor, kripto para biriminin nihai güvenli liman ve enflasyon riskinden korunma olduğunu düşünen tanınmış kripto para fenomenidir.

Saylor, röportaj esnasında, pandemi 2020’de başladığından bu yana önde gelen kripto para biriminin %229, ABD para arzının %36, altının %7, S&P 500’ün %29 ve Nasdaq’ın %19 arttığını söyledi. Sonuç olarak Saylor, volatiliteyi tolere edebiliyorsanız ve uzun vadeli bir bakış açısına sahipseniz Nasdaq’ın güvenli bir liman olduğuna inanıyor.

MicroStrategy daha fazla Bitcoin satın almaya hazırlanıyor

Şirketin mevcut politikası hakkında soru sorulduğunda Saylor, MicroStrategy’nin BTC’lerinin hiçbirini satmadığını, bunun yerine para bulunca daha fazla satın aldığını belirtti. Ayrıca CEO, “sonsuza kadar en tepeden satın almak” istediklerini söyledi. Bir iş analitiği yazılımı üreticisi olan MicroStrategy, şu anda yazım sırasında 3.723.248.686 dolar değerinde 129.218 Bitcoin’e sahip.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.