Deneyimli Analist, Mart’ta Alınacak 4 Kripto Para Duyurdu!

Deneyimli Analist, Mart’ta Alınacak 4 Kripto Para Duyurdu!

Pek çok nedenden dolayı tüm küresel piyasalarda çok ağır bir yük olan Rusya ve Ukrayna çatışması hala devam ediyor. Bu yüzden traderlar kafa karıştırıyor, hangi kripto para birimini tutacaklarını ve hangilerini portföylerinden çıkaracaklarını bilmiyorlar. Kripto analisti Lark Davis, bu Mart ayında satın alınabileceğini düşündüğü en iyi 4 kripto para birimini paylaşıyor. Biz de Kriptoks.com olarak analistin paylaşımlarını kendi anlatımıyla okuyucularımız için derledik.

Lark Davis’in seçtiği kripto para birimlerine ilişkin analizleri

Bitcoin (BTC)

Yukarı yönlü oynaklık yaşıyoruz. Ancak önümüzdeki haftalarda daha fazla aşağı yönlü oynaklık yaşarsak, Bitcoin gibi bir şeyin daha az altcoin alması muhtemel. Çünkü sadece %90 düşmüş olmaları %90 daha düşemeyecekleri anlamına gelmiyor. Bu nedenle, daha fazla Bitcoin satın alarak stake etmeyi sürdürmek güvenli görünüyor.

Fiyat hala 200 günlük hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Daha fazla Bitcoin biriktirmek için güzel bir zaman. Çift dipli bir desene sahip. Bu W paterni kırılması aslında 50.000 doların ortalarında. Dolayısıyla bu kripto para piyasaları için çok önemli bir hareket olabilir.

Ethereum (ETH)

Lider altcoin en önemli kripto paralardan biri. Eğer piyasa oynaklığı olduğunda, muhtemelen birçok düşük sermayeli altcoin’den daha az etkilenecek. Ayrıca yaklaşık üç ay içinde, yani Haziran’da bir Proof of Stake (PoS) hamlesi olacak. Eski moda bir Ethereum pompası için iyi bir piyasa katalizörü sağlayabilir.

STEPN (GMT)

STEPN aslında bir Binance launch pool hazırlıyor. Bu projenin konsepti bir Web3 yaşam tarzı uygulaması. Yürüyüş yaparak veya dışarıda koşarak para kazanabilirsiniz. Koşmanız için size kripto para ödeyen bir koşu uygulamasına sahip olabilirsiniz. Ücretsiz kripto kazanmaya başlamak harika bir konsept. Discord ve Twitter’da çok sayıda takipçi var, bir çok kişi uygulamayı indirdi, yani insanlar kullanıyor, oynuyor ve eğleniyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.