Deneyimli Analist, Bitcoin İçin 3 Büyük Fiyat Hedefi Verdi!

Deneyimli Analist, Bitcoin İçin 3 Büyük Fiyat Hedefi Verdi!

Piyasanın en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) 30 bin doları geri alamaya çalışırken, deneyimli bir analist 2030 yılı için 3 kritik fiyat seviyesi belirledi.

Analist, 2030 yılında Bitcoin (BTC) için 3 büyük fiyat hedefi verdi

Youtube kanalı InvestAnswers’un sunucusu, yeni bir video güncellemesinde 439.000 YouTube takipçisine 2030’daki Bitcoin için “ayı durumu”nun mevcut fiyatlandırmadan %1.886 artışla 576.000 dolar olduğunu söyledi.

Analist Bitcoin’de bu 3 kritik seviyeyi hedefliyor

Kripto uzmanı ayrıca altının piyasa değerini de göz önünde bulundurarak, Bitcoin’in 2030 yılına kadar değerli metalin piyasa değerinin %40’ına, %60’ına veya %100’üne ulaşabileceğini ve sırasıyla 514.815 dolar, 785.955 dolar ve 1.30 milyon dolara eşit olabileceğini tahmin ediyor. Yayının bir kısmında şu ifadelere yer veriyor:

Dijital altın/değer deposu anlatısı çok ama çok önemli. Pek çok insan ve en iyi uzmanlar, buna temel bir piyasa değerleme yöntemi olarak bakıyor…Bitcoin’in benimsenmesi şu anda internetten ve cep telefonlarından daha hızlı. Bu nedenle, Metcalfe Yasası nedeniyle bu tamamen inandırıcıdır.

Analist ayrıca Fidelity, ARK Invest ve diğerlerinden öne çıkan birkaç modelin ortalamasını alarak hesapladığı üçüncü bir Bitcoin fiyat tahmini de sağlıyor. Popüler YouTube kanalının sunucusu, piyasadaki en iyi bilinen modellerden bazılarını birleştirerek 2030 yılı için 1,55 milyon dolarlık bir Bitcoin fiyat tahmini yapıyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.