Deneyimli Analist: Bitcoin Bu Tarihte Dibe Vuracak!

Popüler bir kripto stratejisti, piyasalar derin düşüşler yaşarken lider kripto Bitcoin (BTC)’nin bir kez daha yükselmesi için bir fiyat tabanı ve gerçekçi bir zaman çizelgesi belirliyor.

Analist Bitcoin için yol haritasını paylaştı

Kriptoks.com haberlerinde de analizlerine yer verdiğimiz Inmortal takma adlı kripto para analisti, 155.300 Twitter takipçisine, lider kripto Bitcoin (BTC)’nin geçen haftaki en son %25’lik kapitülasyonunun ardından, önde gelen dijital varlığın 25.000 ile 30.000 dolar arasında sağlam durmasını beklediğini söylüyor. Analist, bir grafikle, Bitcoin’in izleyeceğini tahmin ettiği rotayı paylaşıyor:

Bence böyle olacak.

Deneyimli analist, Bitcoin’in mevcut piyasa döngüsünün sadece yaklaşık yarısında olduğunu gösteren bir grafik paylaşırken yatırımcıları sabırlı olmaları konusunda uyarıyor. Inmortal, takipçileri için şu açıklamayı yapıyor:

Önceki döngülerde dibi bulmak yaklaşık 400 gün sürdü. Mevcut döngüde, zirveden bu yana 178 gün geçti. Yani bu döngü benzerse, yolun yarısındayız.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.