Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Şaşırtan Kripto Para Açıklaması! 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Şaşırtan Kripto Para Açıklaması! 

Kripto paralara ilişkin düzenlemelerin gündemde olduğu şu sıralar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu konu hakkında ne söyleyeceği oldukça önem arz ediyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gençlerle bir araya gelen Erdoğan, kripto para konusuna sıcak bakmadığını söyledi.

Erdoğan: Ben kripto para olayına sıcak bakmıyorum!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla farklı şehirlerden gençlerle Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’nde bir araya geldi ve görüşmede çeşitli konular konuşuldu. Gençler olunca haliyle konu gençlerin ilgi duyduğu kripto para konusuna da geldi

Hatırlanacağı üzere Erdoğan, kripto piyasası için önemli bir sima olan Elon Musk ile görüşmüş ve bu durum kripto paralara sıcak baktığı şeklinde yorumlanmıştı. Buradan hareketle Erdoğan’a kripto paralarla ile ilgili görüşü ve Tesla CEO’su Elon Musk ile görüşmesi de soruldu. Erdoğan, Elon Musk ile daha çok uzaya gönderecekleri uzay aracı ile alakalı konuyu görüştüklerini belirtti ve “O konuda müşterek hareket edebileceğimiz bir yere vardık” dedi.

Kripto paralara ilişkin düzenleme çalışmalarının devam ettiğini belirten Erdoğan, “Kripto para konusunda arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor” dedi. Erdoğan, konuşmasına şu doğrultuda devam etti:

Mecliste bunun müzakeresi yapılıp ona göre adımlarımızı atacağız. Doğrusu benim kanaatimi soracak olursanız, ben kripto para olayına sıcak bakmıyorum. Arkadaşlarımız çalışmalarını yaptıktan sonra da adımlarımızı atacağız. Yani birini zengin birini fakir yapacak olan bu tür araçlarla adım atmanın doğru olmadığına inanıyorum.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.