Coinbase’den Onbinlerce Bitcoin Çıkışı! Neler Oluyor?

Coinbase’den Onbinlerce Bitcoin Çıkışı! Neler Oluyor?

Bitcoin (BTC) 40.000 doların altına doğru ilerliyor olabilir, ancak yeni veriler büyük yatırımcılardan gelen talebin azalmaktan başka bir şey olmadığını gösteriyor. Coinbase’den 30 bin BTC ayrılırken, on-chain analitik platformu CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju için kurumsal BTC alımı, kripto alanında bir kez daha “büyük anlatı olabilir”.

Coinbase Pro’dan ciddi miktarda Bitcoin çıkışı oldu

Ki Young Ju, Amerika Birleşik Devletleri borsası Coinbase’in profesyonel ticaret dalı olan Coinbase Pro’dan, büyük BTC dilimlerinin defterlerinden ayrılmaya devam ettiğini doğruladı. Bu dilimler, bu hafta tek bir günde toplam 30.000 BTC’ye ulaştı ve olay, Mart ayında benzer davranışlar gördüğü için izole bir olay değil.

Ki Young Ju, bugün Coinbase’den 30 bin BTC’nin çıktığını belirtti ve  “Kurumsal satın almalar yine büyük hikaye olabilir çünkü Yürütme Emri herhangi bir engel yaratmadı” dedi.

Kriptoks.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden’in kripto para ekosisteminin çeşitli yönlerini araştırmak için tasarlanan geçen ayki yönetici kararı, görünüşe göre büyük hacimli yatırımcıları risk almaktan caydırmadı.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.