Çılgın Ripple Tahmini: XRP Bu Rekor Seviyeleri Görebilir!

Çılgın Ripple Tahmini: XRP Bu Rekor Seviyeleri Görebilir!

Popüler kripto analistine göre Bitcoin harika görünüyor, ancak XRP yakında tüm ilgiyi üzerine çekebilir. Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ripple (XRP)’in piyasa genelindeki en son geri çekilme sırasında güçlü makro desteği tuttuktan sonra parlak bir performans göstermeye hazır olabileceğini söylüyor. Detaylar Kriptoks.com’da.

Ripple için yeni bir hikaye mi?

Credible Crypto olarak bilinen takma adlı stratejist, 295.000 takipçisine Bitcoin’in (BTC) harika göründüğünü ve BTC’nin şu anki fiyatının yaklaşık 3.000 dolar üzerinde olan 45.000 dolar işaretine kadar herhangi bir gerçek testle karşılaşmayacağını söylüyor. Analist şöyle diyor:

BTC burada harika görünüyor. 45.000 dolara kadar direnç açısından pek bir şey yok. Yeşil bölge tutulduğu sürece (ki öyle olacağını tahmin ediyorum) önümüzdeki günlerde genel olarak yukarı yönlü bir beklenti var.

Analist daha sonra XRP‘nin piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığından daha güçlü olduğunu ve sonunda yukarı doğru yükselmeye hazır olabileceğini söyledi. Konu hakkında analist şöyle dedi:

BTC kısa süre önce düşük seviyelerimizi 42.000 dolar ile süpürürken ve Ethereum kendi seviyesinin daha da altına düşerken, XRP bu düzeltmeyi inanılmaz derecede iyi tuttu ve kendi fitil dip seviyelerine yaklaşmadı. En az dirençli yol yukarı görünüyor. Yakında tüm gözler XRP’de olabilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.