Cardano Mucidi “Bitcoin, ADA ve Ayı Piyasası” Yorumlarını Paylaştı!

Cardano Mucidi “Bitcoin, ADA ve Ayı Piyasası” Yorumlarını Paylaştı!

Cardano (ADA)’nın kurucusu Charles Hoskinson, topluluktan gelen çeşitli soruları yanıtlamak için resmi YouTube kanalında sürpriz bir AMA düzenledi. Biz de Kriptoks.com olarak Cardano mucidinin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

“Şu anki düşüş, boğa koşusundan kaynaklanan aşırı ısınmış bir piyasasın sonucu”

Charles Hoskinson’a göre, kripto piyasaları ideal olarak borsaya karşı döngüsel çalışmalı. Yani borsalar düştüğünde kripto yükselmeli ve bunun tersi de geçerli. Ancak olan bu değil, çünkü hem borsa hem de kripto para birimleri düşüş eğiliminde görünüyor. Bu, onun görüşüne göre pek bir anlam ifade etmiyor. Bunun, kurumsal eşleşmelerle birlikte geçen yılki boğa koşusundan kaynaklanan aşırı ısınan bir piyasasının sonucu olduğunu düşünüyor. Charles Hoskinson, piyasaların enflasyon açısından zor durumda olduğu sorusu için şunları söylüyor:

Zor bir hayat. Paranızı ABD Doları olarak tutarsınız ve %20 kaybedersiniz. %7 diyorlar ama gerçekten %20.

Cardano mucidi: Kripto kışında yalnızca gerçek inananlar kalır

Charles Hoskinson, kripto kışının iyi projeler için daha iyi olup olmadığını sorusuna, “Evet! Çünkü aya sahip değilsiniz çocuklar,” diye cevap veriyor. Cardano kurucusu, kripto yazı veya ilkbaharında, inanılmaz derecede yüksek maaşlar ve “çılgın değerli varlıklar” olduğunu, aynı zamanda çok fazla gürültü de bulunduğunu söylüyor.

Hoskinson, kripto kışında kalan tek kişinin inananlar olduğunu, çünkü felsefi nedenlerle ve projeler inşa etmek için orada olduklarını belirtiyor. Cardano mucidi, parayı kovalayan ‘ay çocukları’ ortalıkta olmadığı için, paradan daha büyük şeylerle motive olan topluluk ve gerçek insanlar için yer olduğunu söylüyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.