Cardano Balinasından Dev ADA Hedefi: 2022, 500-1000!

Oldukça popüler bir takma adlı Cardano (ADA) balinası, 2022’de Katman-1 Balockchain’in işlem hacminin 500-1000’e çıkmasını beklediğini söylüyor. Ayrıntılar için Kriptoks.com okumaya devam ediniz.

“Cardano yeni geliştirmelerle işlem hacmini katlayacak”

Bugün, cardano_whale  takma adlı bir Twitter hesabının sahibi kripto analisti şunları paylaştı:

Önümüzdeki aylarda Cardano’ya gelecek çeşitli ölçeklendirme girişimlerine dikkat edin. Cardano Balockchain’i şu anda hemen hemen tam kapasitede çalışıyor, blok boyutu büyük olasılıkla ay sonuna kadar artacak. Önümüzdeki ay Babbage Hard Fork’unu görecek ve bu da işlerin daha da ileriye gitmesine yardımcı olacak. Saniyedeki işlem sayısı, bu yıl çeşitli şekillerde 500-1000’e çıkacak.

Geçen Cuma (14 Ocak), Cardano protokolünü geliştiren Balockchain teknoloji firması Input Output Global (IOG) Pazarlama ve İletişim Direktörü Tim Harrison, firmasının popüler L1 Balockchain için performans optimizasyonu ve ölçeklendirmeye odaklanmasından bahsetti. 14 Ocak’ta yayınlanan bir IOG blog gönderisinde Tim Harrison, Cardano Basho dönemine girerken IOG’nin optimizasyon ve ölçeklendirmeye daha fazla enerji yatırdığını söyledi:

Parametre ayarlamaları, geliştirmeler, iyileştirmeler ve diğer yeniliklerin tümü, 2022 boyunca Cardano’nun kapasitesini ve verimini istikrarlı bir şekilde artırmada rol oynayacak.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.