ByteTree CEO’su: Altın ve Bu Coin Her Portföyde Olmalı!

ByteTree CEO’su: Altın ve Bu Coin Her Portföyde Olmalı!

ByteTree CEO’suna göre, altın ve Bitcoin gelecek yıllarda bir yatırım portföyünün önemli bileşenleri olacak. CEO Charlie Erith, bunun nedenlerini açıklıyor.

“Altın ve Bitcoin bir yatırım portföyünün önemli bileşenleri olacak”

Araştırma odaklı yatırım danışmanı ByteTree Asset Management’ın Lider Portföy Yöneticisi ve CEO’su Charlie Erith, piyasalar hakkında görüşlerini paylaştı. Erith, para politikası hatalarına karşı koruma olarak altın ve Bitcoin’in önemi hakkında yazdı. Kriptoks.com’dan da takip ettiğiniz üzere altın ve Bitcoin’in iyi bir enflasyon koruması olduğu iddiaları vardı. Ancak Bitcoin’in, enflasyonun zirve yaptığı dönemde bu görevi yerine getiremediği açık.

ByteTree’nin kuruluşu 2014 yılına gidiyor. Şirket, Bitcoin ve diğer kriptoların yanı sıra altın ve gümüş üzerine yatırım çözümleri sunuyor. Ayrıca, kurumsal düzeyde kripto varlık verileri sağlıyor. ByteTree CEO’su şunları söylüyor:

ByteTree’de altın ve Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda bir yatırım portföyünün önemli bileşenleri olacağına inanıyoruz. Yükselmeleri garantili olduğu için değil. Sonuçta, geleceği bilmiyoruz. Ancak enflasyonist bir çağda, her iki yönde de politika hatasına karşı bir koruma görevi görüyorlar. Çok gevşek, kendi Bitcoin’iniz ve çok sıkı, kendi altınınız var.

Charlie Erith: Huzursuz bir ateşkes var!

ByteTree CEO’suna göre, ekonomik faaliyet yavaşlıyor, hasat üretimi artıyor ve emtia fiyatlarının soğuyor ve bunlar bir araya gelerek, şimdilik enflasyonist endişeleri gidermiş görünüyor. Erith, piyasanın, enflasyona karşı savaşın kazanıldığı konusunda cesaretlendirilmeye başladığını söylüyor. Ayrıca, faiz artırım döngüsünün sonuna gelindiğini ifade ediyor. Ancak, bunun huzursuz bir ateşkes olduğunu da not ediyor. Bu bağlamda Erith, şu açıklamayı yapıyor:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.