“Büyük Satış Olabilir” 3 Analistten Kritik Bitcoin Tahminleri!

“Büyük Satış Olabilir” 3 Analistten Kritik Bitcoin Tahminleri!

Bitcoin (BTC)’nin geçen ay 30.000 doları geçeceğini doğru bir şekilde tahmin eden popüler kripto stratejisti Capo, BTC fiyatını değerlendirdi. Analist, BTC’nin son rallisinden sonra bile teslim olmaya hazır göründüğünü öne sürdü. Ayrıca bu yazıda, iki ünlü analistin yorumlarını da aktardık.

Capo: “Bitcoin bu seviyelere düşecek”

Capo takma adını kullanan ünlü kripto analisti, 335.700 Twitter takipçisine BTC fiyatı hakkında konuştu. Analist, ayıların 28.500 dolar seviyesinden destek aldıktan sonra lider kripto para biriminin yeni bir dip yapacağını söyledi.

“Temiz aralık. Aralık içinde olanlar ve yüksek aralıkta olanlar bunun açık bir yeniden dağıtım aralığı olduğunu gösterir. Düşük aralığın net bir şekilde kırılması son düşüşü doğruluyor. BTC’deki düşüş 21.000-23.000 dolar seviyesine olacak.” 

Kripto analisti, Bitcoin 30.000 dolarlık kilit psikolojik fiyat alanını geri almayı başardıktan sonra bile tahmininin arkasında duruyor. Kripto stratejisti, Bitcoin’in 31.600 dolarlık direncini kıramamasının ardından bir satış olayının başlamasını bekliyor. Yazı yazılırken BTC, 24 saatin en düşük seviyesi olan 29.314 dolardan %6’ya yakın bir artışla 31.030 dolardan el değiştiriyor.

Inmortal: “BTC bu seviyelere yükselebilir”

Başka bir popüler kripto analisti olan Inmortal şu ​​anda Bitcoin’de yükselişte. Kriptoks.com olarak bildirdiğimiz üzere, takma adlı kripto stratejisti, 179.800 Twitter takipçisine Bitcoin’in yükselen üçgen şeklinde bir taban oluşturduğuna inandığını söyledi. Inmortal’a göre, BTC’nin 32.000 dolarlık üçgen direncinin üzerine bir hareket ralli tetikleyecek. Bu fiyattan başlayacak olan bir ralli, mevcut değerinden yaklaşık %20’lik bir artışı ifade ediyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.