“Büyük Dalga Geliyor” Finans Uzmanı: Altın ve Bu Coinlere Bakın!

“Büyük Dalga Geliyor” Finans Uzmanı: Altın ve Bu Coinlere Bakın!

“Zengin Baba, Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, altın ve diğer yatırım ürünlerine dair yorumlarını paylaştı. Yatırımcıları borsadan çok daha büyük olan ve “1788’den bu yana en büyük çöküşünü” gören tahvil piyasasına odaklanma ihtiyacı konusunda uyarıyor. İşte detaylar…

Finans gurusu, altın ve gümüş satın alıyor

Kişisel finans gurusu bir tweet’te “gerçek sorun tahvil piyasasında” dedi. “Gelecek büyük bir çöküşü” öngördüğünü de sözlerine ekledi. Kiyosaki daha önce enflasyonun depresyona yol açabileceği konusunda uyarmıştı. Hacizler, geçen yıla göre yüzde 700 arttı. Kiyosaki, geçtiğimiz aylarda attığı tweet’inde aşağıdaki ifadeleri kullandı:

ABD Tahvil piyasası çöküyor. 1788’den bu yana en büyük tahvil çöküşü. Çin’in gayrimenkul tahvil piyasası da çöküyor. Çin’de 90 milyondan fazla boş apartman dairesi var. Tahvil piyasaları, borsadan daha büyük. Şimdi daha fazla altın, gümüş alıyorum ve Bitcoin’in düşmesini bekliyorum.

FYI. LOSERS watching stock market. Real problem is in bond market. Bond market 40 times larger than stock market. Please pay attention to bonds, not stocks. Major crash to come. Take care.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.