“Büyük Çöküş Geliyor” Uzman: Altın ve Bunlardan Stoklayın!

“Büyük Çöküş Geliyor” Uzman: Altın ve Bunlardan Stoklayın!

“Zengin Baba, Yoksul Baba” yazarı ekonomi uzmanı Robert Kiyosaki, büyük çöküşün yakında olduğunu söylüyor. Uzman, çöküşten kendisini korumak isteyenlere altın, gümüş ve Bitcoin almalarını tavsiye ederek, bunların ABD dolarından çok daha iyi performans göstereceğini söylüyor.

Şimdiye kadarki en büyük depresyonun başlangıcı olabilir mi?

Zengin Baba Yoksul Baba yazar Robert Kiyosaki, ABD’nin başka bir çöküşe ve büyük bir depresyona doğru ilerliyor olabileceğine inanıyor. Kiyosaki’ye göre, dünyanın artan borçları ve Rusya ile Ukrayna arasındaki jeopolitik gerilim, büyük bir ekonomik gerilemeyi hızlandırabilir. Uzman, görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

Her şey balon, her şeye düşüyor. Bu şimdiye kadarki en büyük depresyonun başlangıcı olabilir mi? Endişeliyim.

Cambridge House International CEO’su ve başkanı Jay Martin ile yeni bir röportajda Robert Kiyosaki, her şekil ve büyüklükteki ülkenin enflasyonun zararlı etkisini anlamaya başladığını söylüyor. Kiyosaki, şu açıklamayı yapıyor:

Bence insanlar, enflasyonun burada olduğu ve enflasyonun kalıcı olabileceği konusunda uyanıyor. Enflasyonla ilgili sorun şu ki, benim kişisel meselem, zengini daha zengin yapar ama fakiri daha fakir yapar. Yani kelimenin tam anlamıyla daha fakir. O zaman en çok orta sınıf etkilenir.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.