“Büyük Buhran Geliyor” Uzman: Altın ve Bunlardan Alıyorum!

“Büyük Buhran Geliyor” Uzman: Altın ve Bunlardan Alıyorum!

Ünlü yazar Robert Kiyosaki, mevcut enflasyonun “büyük buhrana” yol açacağı konusunda uyarıyor. Gayrimenkul piyasanın çökmekte olduğunu ve hacizlerin geçen yıla göre %700 arttığını da sözlerine ekliyor. Aynı zamanda finans uzmanı olan Kiyosaki, bu ortamda altın ve bunları alacağını söylüyor…

Robert Kiyosaki’nin depresyon uyarıları

Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı Robert Kiyosaki, Çarşamba günü ABD ekonomisiyle ilgili yeni endişelerini dile getirdi. “Rich Dad Poor Dad” kitabı, Kiyosaki ve Sharon Lechter tarafından ortaklaşa yazılan 1997 tarihli bir kitaptır. Altı yılı aşkın bir süre New York Times en çok satanlar listesinde yer aldı. Kitabın 32 milyondan fazla kopyası 109’dan fazla ülkede 51’den fazla dilde satıldı.

Finans uzmanı, bir süredir mevcut enflasyonun “büyük buhrana” yol açacağı konusunda uyarıyor. Bu uyarıyı 20 Temmuz tarihli bir tweet’te çok net şekilde yaptı:

Uyarı: Enflasyon Daha Büyük Buhrana yol açabilir.

Ünlü yazar, gayrimenkulün çöktüğünü, hacizlerin geçen yıla göre %700 arttığını ve işten çıkarmaların başladığını da sözlerine ekliyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.