Bugünkü Bitcoin Çöküşünü Haber Veren Analist: Sıradaki Bu!

Bugünkü Bitcoin Çöküşünü Haber Veren Analist: Sıradaki Bu!

Lider kripto Bitcoin (BTC) bir günde %14 düştü. Bitcoin’in 23.000 doların altına düşeceğini doğru bir şekilde tahmin eden analist tahminini güncelledi. Öt yandan kripto-boğa kurumsal yatırımcılar en büyük kaybedenlerden biri olmaya devam ediyor.

İlk hedeften sonra Capo, Bitcoin tahminlerini güncelledi

Popüler bir kripto analisti, uzun süredir Bitcoin’in 23.000 doların altına düşeceğini öngörüyordu. Analist, ilk hedefine ulaşıldığına göre tahminini güncelliyor. Crypto Capo takma adlı analist, BTC’nin bir noktada 21.000 dolar olan hedef aralığının altına düşeceğinden emin. Analist, şunları söylüyor:

Önemli: Artık piyasa daha agresif hareket ettiğine göre, duygular güçlü bir şekilde ortaya çıkmaya başlıyor. Öyleyse, aşağıda bir fitil görseniz bile ana hedeflere sadık kalın. Yakın bir zaman diliminde tutunmalılar. Paniğin kararlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Haber okumaktan kaçının.

Capo, hafta sonu boyunca, Bitcoin’in 27.500 dolardan 28.228 dolara kadar olan kısa rallisinin, BTC’de aşırı yükseliş yapan traderları tuzağa düşüreceği konusunda uyardı.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.