Bu Tahminler Korkuttu: Bitcoin İçin 15 Bin Dolar Bekleniyor!

Bu Tahminler Korkuttu: Bitcoin İçin 15 Bin Dolar Bekleniyor!

Popüler Twitter analistleri Michaël van de Poppe ve Rekt Capital, bir dizi teknik analizde Bitcoin fiyatının 30 bin dolar altında test edebileceği destek seviyelerini tartışıyor. Analistlere göre Bitcoin bir ralliden önce 15 bin dolara temas edebilir.

Michaël van de Poppe, Bitcoin için son destek bölgesini paylaşıyor

Yeni bir gönderide Michaël van de Poppe, 602.500 Twitter takipçisine Bitcoin için önemli bir yol haritası 29.300 doları gördüğünü bildirdi:

Hala BTC için 29.300 dolarlık seviyeyi izliyorum. Bu kaybedilirse, gerçek dipleri süpürüp 26.000 dolara ulaşıp ulaşmadığımızı görmek istiyorum.

Van de Poppe, Bitcoin’in 29.200 ila 29.400 dolar arasında kalacağı söylediği olumlu bir senaryoda paylaştı. Ancak, Bitcoin bu seviyeleri tutamazsa, ayıların aşağı yönde ivme kazanabileceğini düşünüyor:

Bunu tutamazsak, bu dipleri (28.000 dolar) süpürüyoruz ve ardından aşağı yönde kademeli olarak devam edeceğiz ve düşükleri test etmeyi bekliyorum ve ardından düzeltmeyi tamamlamak için yükseliş ayrışmasına bakıyorum, ve sonra tekrar uzunlara saldırmaya başlıyorum.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.