Bu Tahmine Dikkat: BTC, AVAX, DOGE ve Bu 7 Altcoin’i İçeriyor!

Bu Tahmine Dikkat: BTC, AVAX, DOGE ve Bu 7 Altcoin’i İçeriyor!

Kripto analisti Rakesh Upadhyay’a göre boğalar, Bitcoin (BTC) ve altcoin’lerdeki kısa konsolidasyon aşaması sona ermiş gibi göründüğü için hedeflerini yeni zirvelere koyuyor.

Bitcoin (BTC) fiyatına genel bir bakış

Bitcoin (BTC), Ocak ayında meydana gelen kayıpların çoğunu geri aldı ve şimdi traderların odak noktası, kripto para birimi için tarihsel olarak güçlü bir ay olan Nisan’a kaydı. Coinglass verilerine göre, Bitcoin Nisan’ı üç kez kırmızıyla kapattı ve en kötü aylık kayıp 2015’teki %3,46’lık düşüş oldu.

Tarih boğaları desteklese de, Whale Shadows göstergesi, 11.000’den fazla Bitcoin’in yedi ile on yıldır uykuda olduğu bir cüzdanı terk ettiğini fark etti. Bağımsız piyasa analisti Phillip Swift’e göre, benzer büyüklükteki miktarların hareketsiz hesaplardan hareketi genellikle büyük bir zirveyle sonuçlandı.

Analiste göre, kripto piyasalarına göz kulak olmanın yanı sıra, traderlar ipuçları için ABD borsalarının performansını da izlemeli. Çünkü Bitcoin son birkaç haftadır hisse senedi piyasalarıyla yakından ilişkili görünüyor. Boğalar, Bitcoin’deki genel engeli aşabilir ve altcoin’leri seçebilir ve düşük seviyelerden güçlü toparlanmayı uzatabilir mi? Bu sorunun cevabını öğrenmek için analist, en iyi 10 kripto para biriminin grafiklerini inceliyor. Biz de Kriptoks.com olarak Rakesh Upadhyay’ın analizlerini kendi anlatımıyla Kriptoks.com okuyucuları için hazırladık.

BTC, ETH, BNB, SOL ve XRP analizi

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, 29 Mart’ta 200 günlük basit hareketli ortalamadan (SMA) (48.291 dolar) düştü ve 1 Nisan’da 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) (43.935 dolar) geriledi. 1 Nisan mum çubuğundaki uzun kuyruk, alıcıların diplerde birikiyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.