Bu Şirket, Tüm Bilançosunu O Kripto Para İle Doldurdu!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 2022’de büyük bir düzeltmeyi tecrübe etti. Geçen Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 50’den fazla indirimle işlem görüyor. Ancak Etiyopya merkezli siber güvenlik firması Octagon Networks’ye göre BTC satın almanın tam zamanı olabilir.

Siber güvenlik firması, tüm bilançosunu Bitcoin’e dönüştüyor

Sonuç olarak şirket, tüm bilançosunu Bitcoin’e dönüştürmeye karar verdi. Şirket, Bitcoin’in dünya çapında sınır ötesi ödemeleri basitleştirmeye olan katkısına hayran olduğunu söylüyor. Bu karar, Octagon Networks’ü tüm varlıklarını Bitcoin’e dönüştüren ilk siber güvenlik firması yapıyor. Ayrıca Octagon Networks, tüm hizmetleri için Bitcoin ödemelerini de kabul edecek. Müşterileri Bitcoin ile ödemeye teşvik etmek için şirket, hizmetlerinde yüzde 50 indirim de sunuyor. Ancak Octagon Networks, Bitcoin’e yatırılan kesin miktardan bahsetmedi.

Octagon Networks’ün Yönetici Ortağı Paulos Yibelo, şirketin ilhamını ABD merkezli MicroStrategy firmasından aldığını söyledi. Yibelo ayrıca şunları kaybetti:

Bitcoin’in dünyayı daha iyi bir geleceğe yönlendireceğine inanıyoruz. Bitcoin, hedeflerimizi hızlandırmaya ve uluslararası müşteriler ve yetenekler edinmeyle ilgili karmaşanın üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır.

Octagon Networks, kripto para konusunda MicroStrategy’den ilham alıyor

Octagon Networks, bu yıl ilk çeyrekte 2022’de faaliyetlerine başladı. Bu nedenle, kesinlikle MicroStrategy’nin boyutu kadar büyük değil. Ancak, bu cesur adımı atan küçük ve gelişmekte olan bir firma, Bitcoin’e olan artan güveni gösteriyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.