“Bu Dipler Geliyor” Yatırım Efsanesi: Altın ve Bunlardan Alın!

“Bu Dipler Geliyor” Yatırım Efsanesi: Altın ve Bunlardan Alın!

Finansal okuryazarlık üzerine en çok satan “Zengin Baba, Zavallı Baba” kitabını yazan ünlü yatırımcı Robert Kiyosaki, hafta sonu paylaştığı bir tweette yatırımcıları Bitcoin, altın ve gümüş stoklamaya çağırdı. Yatırım efsanesinin ve popüler piyasa analistlerinin fiyat tahminlerini Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

Robert Kiyosaki: Bitcoin düşüşü harika bir haber

Efsanevi yatırımcı Robert Kiyosaki, Bitcoin fiyatının önemli ölçüde düşmesinin harika bir haber olduğunu tweetledi. Takipçilerine Bitcoin 6.000 dolar ve 9.000 dolardan işlem gördüğünde satın aldığını hatırlatırken, daha önce düşüşlerde BTC biriktiğini paylaştı. Şimdi, Bitcoin 20.000 dolar seviyesini test etmek için düşerse kesinlikle daha fazla satın alacağını söylüyor:

Bitcoin çöküyor. Harika bir haber. Daha fazlasını alacağım.

“Bitcoin, altın ve gümüş stoklayın”

Robert Kiyosaki, altın fiyatının 26 Nisan 2011’de ulaşılan ATH fiyatı 44.58 doların %50 altında işlem gördüğü için gümüşü “bugünkü en iyi pazarlık” olarak nitelendirdi. XAG şu anda 23 dolar civarında işlem görüyor.

Hafta sonu yayınlanan bir tweet’te Kiyosaki, Bitcoin, altın ve gümüşten de bahsetti ve topluluğu stoklamaya çağırdı.

WOW:Words of Wisdom. “Your profits are made when you buy, not when you sell.” Price of Bitcoin crashing. Great news. I bought BC at $6K and 9K. I will buy more if and when BC tests $20k. Time to get richer is coming. Silver best bargain today. Silver still 50% below high.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.