Bu Altcoin, Bitcoin 2022’ye Damga Vurdu: 150 Bin BTC!

Dünyanın önde gelen kripto para ödünç verme ve ödünç alma platformu olan ve altcoin CEL’in arkasındaki Celsius, Bitcoin 2022 konferansında şu anda 150.000’den fazla Bitcoin’e sahip olduğunu duyurdu. Ayrıca Celsius, topluluğuna yaklaşık 6.100 Bitcoin ödül ödediğini duyurdu. İşte detaylar…

Altcoin projesi, BTC alımında öncü şirketleri geçti

Özel bir şirket olan Celsius, CoinGecko tarafından izlenen holdinglere göre Microstrategy (son Bitcoin alımından sonra bile), Tesla, Galaxy Digital, Square ve Coinbase gibi halka açık şirketlerden daha fazla Bitcoin’e sahip. Celsius Büyüme ve Ürün Sorumlusu Tushar Nadkarni, Perakende Satış Paneli sırasında söz konusu haberi paylaştı. Panelden sonra Nadkarni, “Celsius’taki görevimiz ‘insanların eline benzersiz ekonomik özgürlük vermek’ ve Bitcoin sahipliği bu özgürlükte kilit bir faktördür” dedi ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Ekibimiz, platformumuzun basitliğini, erişilebilirliğini ve güvenliğini artırmak için her gün çalışıyor, hem Bitcoin veteranları hem de yeni gelenler için çözümler üretiyor. Celsius yaklaşımının, topluluğumuzun Bitcoin’leri ve buna bağlı olarak finansal gelecekleri konusunda bize güvendiği gerçeğinden daha büyük bir şey yok.

Celsius nedir?

Kriptoks.com olarak bildirdiğimiz gibi Celsius, bir web ve mobil uygulama aracılığıyla erişilebilen bileşik getiri hizmeti ve anında düşük maliyetli krediler aracılığıyla dünya çapında bir milyondan fazla müşterinin finansal bağımsızlığa giden yolu bulmasına yardımcı olur. Finansal hizmetlerin yalnızca müşterilerin ve toplumun çıkarına en uygun olanı yapması gerektiği inancına dayanan Celsius, üyeliğin geleneksel finansal kurumlar tarafından mevcut olmayan küratörlü finansal hizmetlere erişim sağladığı Blockchain tabanlı ücretsiz bir platformdur.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.